Projekt "Koolikotid kergemaks"
13. aprill 2018Vaadatud 1521 korda

Autor: Pille Rebane

On heameel tõdeda, et projekt “Koolikotid kergemaks” on jõudnud oma toimetustega järgmisesse etappi. Aasta algul said koolikotid  muudetud  matemaatika õpikute jagu kergemaks kuuenda klassi õpilastel. Nüüd kergenesid koolikotid ka eesti keele ja kirjanduse õpikute jagu.

I ja II kooliastme õpilased ja õpetajad andsid oma panuse topelt õpikute ostmiseks ning lisaraha saime ka Sõbrapäeva kohvikus loterii müügist. Kokku annetati 614 eurot ning selle eest ostsime 5.klassi eesti keele ja 6.klassidele eesti keele ja kirjanduse I ja II osa õpikud.

Loodame väga, et see projekt jätkub ja ühiste annetustega saame soetada klassidesse kõik topeltõpikud. Kutsume ülesse annetama lapsevanemaid ja vilistlasi, kellele läheb korda laste rasked koolikotid. Kõigil annetada soovijatel palume ühendust võtta huvijuhtide Pille Rebase ja Marge Järveojaga.

Autor: Pille Rebane