Koolimööbel nätsuvabaks!
21. veebruar 2018Vaadatud 1868 korda

24. ja 31. jaanuaril 7.c klassi omaalgatusena koristasid Puiestee koolimaja õpilased klassides laudade ja toolide aluseid nätsudest. Vaatamata sellele, et osad klassid mingil põhjusel koristustalgust osa võtta ei saanud, sai siiski suur osa koolipinkidest nätsudest vabaks.

Klassijuhataja Geil helistas oma tuttavale Helge Altile firmasse Puhastusekspert, et uurida, millised kaasaegsed vahendid meie tööd lihtsamaks muudaksid. Helge Alti soovitusel võtsime ühendust firma Puhastusimport müügijuhi Erle Kõndiga.

Kertu-Liina Kaseorg  ja Krister Toom  käisid isiklikult Tartus kohal, et saada vahendite osas infot, küsida sponsorluse võimalikkuse kohta ning  tuua ära puhastusvahendid. Pooled puhastusvahenditest saime sponsorlusena firmast Puhastusimport ning teise poole eest tasus kool.

Saime puhastusfirmast antibakteriaalsete kaitsevahendite tootenäidiseid, mida jagus kõikidele klassidele. Lauapuhastusvahendiks saime Orange Pro, mis tegi nätsud pehmeks ja kergesti eemaldatavaks.

Leidus klasse, kellele see idee meeldis väga, aga leidus ka klasse kes pidasid seda ebameeldivaks. Peamine idee antud ettevõtmisel oli kasvatulik, et õpilased läbi koristustöö mõistaksid, et nätsu koht on PRÜGIKAST!!!

Kokkuvõtteks oli see projekt edukas, kuna paljud klassid said nätsudest puhtaks. Loodame, et õpilased õppisid sellest koristusest ja lauad jäävad edaspidi nätsuvabaks.