Head tulemused inglise keeles
31. jaanuar 2018Vaadatud 463 korda

24.01.2018 toimus Rõngu koolis 6. klasside maakondlik inglise keele suuline olümpiaad. Kokku oli võistlejaid 38. Õpilastel tuli teha märkmeid ja jutustada nähtud filmi põhjal. Meie koolist võistlesid Jaana Sommermann ja Maria Kuris 6 c klassist ( juhendaja õp Ülle Jõesalu) ja Maria Loore Uuk ning Helena Vahtla 6 D klassist ( juhendaja õpetaja Signe Helena Rebane). Parima tulemuse sai Jaana, kes väga tihedas konkurentsis teenis 52 punkti 60 st. Maria oli kohe tema kannul 51. punktiga. Žürii kiitis Jaana ilmekat esinemisoskust ja sõnavara kasutust, Marial aga perfektset hääldusoskust. Ka teised tüdrukud olid väga tublid ja andsid endast parima. Võit läks seekord Konguta Kooli. Õpilased said kogemuse võrra rikkamaks ja kindlasti kogusid ka juurde esinemisjulgust uuteks katsumusteks. Palju õnne heade tulemuste eest!