Kutse ballile 16.veebruaril 2018
29. jaanuar 2018Vaadatud 365 korda

Elva Gümnaasiumi õpilasesindus on jätkamas lühikese ajalooga, kuid toredat traditsiooni ning korraldamas ka käesoleva aasta veebruaris sõbrapäevaballi. Üritus toimub 16. veebruaril algusega kell 19.00 Elva kultuurikeskuses. Üritusel kannavad meelelahutuslike vahepalade eest hoolt mustkunstnik Charlekas, LendTeater, Tähtvere tantsukeskus ja Teadusbuss, tantsuks mängib ansambel Bossenova. Kohapeal tegutseb fotonurgas fotograaf Fotail, Soolo Catering seisab hea selle eest, et kõhtu saaks turgutada hea ja paremaga kohvikus. Osta saab ka õnneloosi (maksumus 1€), kus on võimalus võita põnevaid auhindu.

Ootame meie üritusest osa saama kõiki õpilasi alates 7. klassist, õpetajad, lapsevanemaid ja huvilisi nii Elva vallast kui kaugemalt. Õhtune riietusstiil pidulik. Kõik, kes soovivad noorte ettevõtmist toetada, aga ise kohale ei saa tulla, saavad soovi korral anda ka materjaalse panuse. Nimelt on balli korraldajate käsutuses Elva Vallavalitsuses arveldusarve EE061010102018797002. Palume lisada märksõnaks “SÕBRAPÄEV gümnaasiumis”. Oleme äärmiselt tänulikud kõikidele, kes meie ettevõtmisele õla alla panevad ning avalikustame toetajate nimekirja Elva Gümnaasiumi kodulehel.

Pileteid saab osta  Elva Gümnaasiumi kantseleist (nii Tartu mnt 3 kui Puiestee 2 õppehoones), samuti õpilasesinduse liikmetelt.
Eelmüügist: 5€ (õpilane), 7€ (täiskasvanu, üliõpilane)
Kohapealt: 7€ (õpilane), 10€ (täiskasvanu, üliõpilane)

1.veebruarist - 13.veebruarini kehtib sõbrahind - ostad korraga viiele sõbrale pileti, saad kuuenda pileti kauba peale.

Jälgi ürituse infot ka Facebookis (Elva Gümnaasiumi Õpilasesindus) ja Instagramis (egopilasesindus)

Kohtumiseni 16.veebruaril Elva kultuurikeskuses

Egle Tuhkur (Elva Gümnaasiumi õpilasesinduse president)