Suurepärased tulemused füüsikaolümpiaadilt!
22. jaanuar 2018Vaadatud 2101 korda

20. jaanuaril toimunud vabariikliku füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus näitasid Elva Gümnaasiumi õpilased kõrget taset. 9. klasside (ja ka põhikooli üldarvestuse) esikolmiku moodustasid Oliver Mõttus (9.b) (56 punkti), Jaak Pärtel (9.b) (52,5 punkti) ja Kaur Karjus (9.c) (51 punkti). 8. klasside arvestuses võitis teise koha 7.c klasi õpilane Mattias Timm Rast (35 punkti).

Esikümnesse oma vanuseklassis jõudsid veel Saale Pärn (4. koht 9.kl arvestuses), Maria Ojassaar (4. koht 8. kl arvestuses), Hanna Paalmäe (5. koht 9. kl arvestuses), Carmen Beljaev (5. koht 8. kl arvestuses), Kadi-Liis Hansen (6. koht 9. kl arvestuses), Timmu Õunapuu (7. koht 9. kl arvestuses), Tony Aloe (8.-9. koht 9 kl arvestuses), Mats Lepp (8.-9. koht 9. kl arvestuses), Marleen Sule (9. koht 8. kl arvestuses), Karl Reinoja (10. koht 9. kl arvestuses) ja Jarmo Voitra (10. koht 8. kl arvestuses).

Koha lõppvooru on taganud juba praeguseks piirkonnavooru üldvõitjana Oliver Mõttus ja füüsika lahtise võistluse põhjal Mattias Timm Rast, teiste pääsemine lõppvooru sõltub vabariiklikust pingereast.

Aitäh ka kõikidele teistele võistlusel osalejatele, eriline kiitus 7. klasside õpilastele, kes panid oma teadmised proovile aasta vanemate õpilastega!

Õpilasi juhendas õpetaja Geil Siim

PALJU ÕNNE!