Elva G. I võistkond III koht "Aastalõputurniirilt" saalijalgpallis
28. november 2017Vaadatud 2871 korda

Elva G. I võistkond
Autor: Jürgen Kuresoo

Teisipäeval. 28. novembril, toimus Elva Gümnaasiumi võimlas traditsiooniline saalijalgpalli "Aastalõputurniir" Tartumaa koolide 6-9. klasside õpilastele. Elva Gümnaasium osales sel aastal kahe võistkonnaga ning neile pakkusid konkurentsi Luunja, Vara, Lähte, Rõngu ja Kõrveküla koolid. Turniiri süsteem oli selline,et kõik võistkonnad mängisid omavahel läbi ja selgusid parimad!

Elva Gümnaasiumi I võistkond saavutas tugevas konkurentsis III koha. Vara, Luunja ja Elva G. II võistkonna vastu võeti suureskoorilised võidud, aga kahjuks ei suudetud mängudes Lähte ja Kõrveküla vastu oma eduseisu hoida ja lepiti viigiga. Alagrupi viimases mängus tuli vastu võtta ka päeva ainuke kaotus kui tulemusega 2:1 jäädi alla samuti FC Elva poistest koosnevale Rõngule.

Elva Gümnaasiumi II võistkond koosnes põhiliselt 6. klassi poistest. 3 aastat vanemate poistega mängides näidati küll korralikku mängu,aga suuremad ja tugevamad vastased suutsid mängud oma kasuks pöörata. Punktita siiski poisid ei jäänud, sest viimases mängus näitasid poisid iseloomu ja viigistasid turniiril viienda koha saanud Luunjaga.

Turniiri parimaks ründajaks valiti 9 väravat löönud Jasper Reilson!
Turniiritabel ja statistika

Koosseisud:
Elva G. I võistkond: Mikk Markus Jänes, Erko Tiimann, Ottokar Tamme, Andreas Öövel, Rasmus Jakobson, Jasper Reilson, Marek Lepind.
Elva G. II võistkond: Sten-Evert Paavel, Erki Erik Poola, Maksim Matvejev, Kristofer Orlovski, Maario Punder, Kert Krillo, Gregor Karelson, Jako-Martin Juhkam

Elva G. II võistkond
Autor: Jürgen Kuresoo