Poiste pudrutegu 3a osales Pudruprogramm 2017
12. november 2017Vaadatud 2692 korda

Poiste pudrutegu
Autor: A. Puusaag

Pudruprogrammi eesmärk on tõsta laste teadlikkust tervislikust toidust, eriti teravilja toitudest ning saada rohkem infot õigete toitumisvalikute ja toiduvalmistamise kohta.Sel sügisel tähistatakse juba teist aastat Eestis pudrukuud toreda ettevõtmisega, kus lapsed saavad koolis oma õpetaja juhendamisel ja terve klassiga korraga valmistada putru, nuputada ja katsetada oma retsepte teraviljadest. Sel aastal liitus selle programmiga ka 3a klass. Projekti raames  õppisid lapsed paremini tundma erinevaid teravilju. Õpilased said teadlikumaks pudru kasulikkusest meie toidulaual. Kõige oodatumaks sündmuseks kujunes ühine pudrutegu kooli sööklas. Enda valmistatud putru süües ilmnes tõsiasi, et omatehtud puder on ikka kõige maitsvam. Õpilastel oli võimalus ka soovi korral jagada oma lemmik pudru retsepti. 3a soovib kõigile maisvaid pudruhommikuid!

Tüdrukute pudrutegu
Autor: A. Puusaag