Viljandi Samsung 2012 Intervjuu vilistlasega Caspar Austa
30. oktoober 2017Vaadatud 3667 korda

Viljandi Samsung 2012
Autor: Erakogu

1. Millised on olnud olulisemad sündmused Sinu elus peale Elva kooli lõpetamist?

Kindlasti Jonathani sünd 2008 a.Enne seda elu Prantsusmaal aastetel 2000-2006 kui sõitsin rattaklubis Strasbouris ja Beauvais

2. Millega praegu tegeled: töö, pere, hobid ....?

Elan endiselt Elvas samas kohas ja kooli lähedal,200 m. Väike _tähe tänavas.Tegelen endiselt jalgrattaspordiga ,millega alustasin siis kui käisin Elva gümnaasiumis .Olen jalgratta noortetreener Tartu ülikooli akadeemilises spordiklubis ja spinningutreener klubis My Fitness

3. Mis on esimene mõte kui kuuled sõnu - Elva Gümnaasium?

Kindlasti jalgrattabaas gümnaasiumis

4. Missugune õpilane Sa olid? Üks vahva juhtum kooliajast, meenutuseks õpetajatele ning teada saamiseks praegustele õpilastele ja õpetajatele.

Väga hea õpilane ma ei olnud,hinded oleks võinud paremad olla aga samas hätta ka ei jäänud.Ju siis olid trennid tähtsamad.Samas tulid paljud õpetajad appi kui olin laagrites või võistlustel ja hoidsin nii oma kooliasjad korras.Trenni ei lubatud kui hinded halvad.

5. Kas on midagi, mis seob Sind praegu Elva Gümnaasiumiga?

Käin endiselt rattabaasis ja talviti käin pidevalt pallisaalis korvpalli mängimas.

6. Mis on Su elus veel tegemata, mida teha tahaksid, kui aeg ja raha poleks takistuseks?

Elvasse korralik spordisaal ja rattatee Elvast Tartu

7. Üks unistus või soov seoses oma vana kooli - Elva Gümnaasiumiga.

-------