Julge liblikas Fotokonkursilt 3. koht 5.c klassi õpilasele
29. oktoober 2017Vaadatud 3501 korda

Julge liblikas
Autor: Janette-Liis Pikas

20. oktoobril 2017 selgusid VVV SA poolt korraldatud fotokonkursi "Märka mind!" võitjad. Konkursil oli võimalus osaleda kolmes vanuseklassis: kuni 11 aastased,12-16 aastased ning 17 aastased ja vanemad. Konkursi eesmärgiks oli märgata ja jäädvustada looduses ka väiksemaid elus või eluta looduse elemente - putukad, linnud, loomad, taimed, seened, marjad, lehed või midagi täiesti eriskummalist. Konkursi peaauhinnaks oli 320 eurot, vanuseklasside võitjale oli auhind 64 eurot ja savikruusid oma fotoga. Eraldi auhinnad olid Elva puhkepiirkonnas tehtud fotodele ja talvistele fotodele. Žürii töös osalesid juba 11. aastat loodusfotograafid Arne Ader ja Urmas Tartes.

Meie koolist saavutas noorimas vanuseklassis 3. koha 5.c klassi õpilane Janette-Liis Pikas fotoga "Julge liblikas". Selles vanuseklassis osales 257 fotot. Kõikide võidutöödega on võimalik tutvuda: http://www.vvvs.ee/  Palju õnne, Janette-Liis!

Fotokonkursi auhind
Autor: Janette-Liis Pikas