Raimo Aun Intervjuu vilistlasega Raimo Aun
27. oktoober 2017Vaadatud 3764 korda

Raimo Aun
Autor: Erakogu

Millised on olnud olulisemad sündmused Sinu elus peale Elva kooli lõpetamist?

Astusin ülikooli masinaehitust õppima

Avastasin enda kirgliku elutee peale 5 aastast Eeltöötlusliinide tehnoloog juurutajana töötamist päeva pealt

Mitmete suurfestivalide loomine peale murdepunkti elus, kus mul on võimalus lahendada inimste probleeme, mida keegi teine lahendada ei julge ega taha.

Millega praegu tegeled: töö, pere, hobid ....?

Jah - tegelen, kõigega korraga. Huvitav on.

Mis on esimene mõte kui kuuled sõnu - Elva Gümnaasium?

Mälestused, mis defineerivad, kui valesti saan maailmapildist aru.

Missugune õpilane Sa olid? Üks vahva juhtum kooliajast, meenutuseks õpetajatele ning teada saamiseks praegustele õpilastele ja õpetajatele.

Olin mitmekülgne õpilane. Andsin kindlasti palju problemaatilisi momente õppejõududele lahendamiseks ning olin samas ka huvi olemasolulul üks esimeste seast, kes oma ülesannetega hakkama sai. Meenutuseks võiks välja tuua koolikohviku avamine peale perioodi, kus väga paljusid aastaid polnud sellist võimalust kooliõpilastele ja õpetajatele pakutud.

Kas on midagi, mis seob Sind praegu Elva Gümnaasiumiga?

Võimalik, kuid seda näitab tulevik.

Mis on Su elus veel tegemata, mida teha tahaksid, kui aeg ja raha poleks takistuseks?

Lennata avakosmosesse ja vaadata järgi, kas maa on lapik või mitte.

Üks unistus või soov seoses oma vana kooli - Elva Gümnaasiumiga.

Soovin, et EG õpilased ja õpetajad oleksid avatud mõttemaailmaga ning hoiaksid kokku, nii koolis, kui koolist väljaspool.