Elva kooli 57-aastane almanahhitraditsioon uues kuues Vaadatud 415 korda

22. oktoober 2017

20. oktoobril tutvustati kooliperele kooli almanahhi Männikasvud/Männikasvukesed uut, virtuaalset keskkonda.

Nüüdsest saab õpilaste paremaid lugusid, luuletusi, esseid, kunstitöid, aga ka videoid jmt lugeda-vaadata, kui huviline siseneb kooli kodulehel leitava lingi abil EG almanahhi lehele. Seal liikumine on lihtne ja igati käepärane. Kui on spetsiaalne huvi, saab kasutada otsingulahtrit, sisestades näiteks kas autori nime, kirjutamise aasta, žanri nimetuse või loo pealkirja – ja välja see ilmubki.

Virtuaalne almanahh ei saa kunagi valmis, vaid on protsess, mis haarab endasse aina uusi autoreid ja nende lugusid. Seega ootame huvitavaid kirjatöid kõigilt, kes tunnevad, et neil on oma sõnum, ja tahavad seda nii- või naasuguses vormis teistega jagada.

A propos, head õpetajad, kindlasti on ka teil õpilaste kontrolltööde vahel mõni esseistlik mõttearendus, novellike, luuletus või joonistus, mis almanahhi kogukonda rõõmustaksid.

Ootame teiegi kaastöid!