Edu TV 10 olümpiastardi võistlussarjas Vaadatud 452 korda

22. mai 2017

18.mail toimus Tartus Tamme staadionil võistlussarja selle hooaja viimane maakondlik üksikalade etapp, kus Elva G õpilased väga edukalt võistlesid. Võistkondlikult kindlustati veelgi kooli I kohta. Kavas oli TN kaugushüpe, pikem jooksudistants ning pallivise kõigile vanustele ning kettaheide PN, PV ja TV .
Oma vanuseklassis tulid võitjateks ja said auhinnasärgi omanikeks Carmen Beljaev  (7c)TV pallivise ja kettaheide, Egle-Leane Soonberg (6a) TV 600 m jooks, Martin Elias Tamm (6b) PV pallivise, Joonas Vähi (4 b) PN 1000 m. II koha saavutasid Iiris Rehme (6 a) TV 600 m jooks, Egle-Leane TV kettaheide, Markus Andreas Tamm (6 b) PV pallivise ja Brandon Mikola Kaugesalu (4 b) PN 1000 m. , III koht  Iirisele TV palliviskes, Raheli Jürgensonile ( 5 a ) TN palliviskes, Kert Krillole ( 6 a ) PV 1000 m ja Maria Kurisele ( 5 c ) TN kaugushüpe.
TN klassis Maria sai 600 m jooksus 5.koha ja palliviskes 8.koha. Aade Hiir ( 4 a ) oli kaugushüppes 7. ja palliviskes sai ta 11.koha. Liisa Aunap ( 4a) sai kaugushüppes 13.koha. TV seas oli Egle-Leane palliviskes 4. PN kettaheites sai 2 aastat vanematega võistelnud Joosep Lehes ( 3 c) 6.koha ja palliviskes oli ta 9. Janek- Andre Kiis ( 4 b ) sai palliviskes 8.koha, Brandon Mikola oli 10. ja Henry Kaasiku ( 4 b ) sai 11.koha. PV seas sai kettaheites Markus Andreas 4.koha, kaksikvend Martin Elias oli 7. Franz Joseph Sinimäe ( 7 c ) sai kettaheites 5.koha ja palliviskes oli ta 6. Markus Pähklamägi ( 6 b ) oli 1000 m jooksus 4. ja kettaheites 9. Ville Markus Varik ( 6 c ) sai kettaheites 10 koha.