Suurepärased tulemused loodusteaduste olümpiaadilt! Vaadatud 4155 korda

04. aprill 2017

11. veebruaril toimunud loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus näitasid Elva Gümnaasiumi õpilased kõrget taset. 8. klasside arvestuses saavutati kolmikvõit. Esikolmikusse jõudnud õpilased on kõik 8. b klassist, võtjaks tuli Jaak Pärtel, teise koha saavutas Oliver Mõttus ja kolmas oli Saale Pärn. Kõik kolm pääsesid tänu kõrgele positsioonile vabariiklikus arvestuses edasi ka vabariiklikusse lõppvooru, mis toimub 22. ja 23. aprillil Tartus!

Esikümnesse pääsesid veel: Heiki Vabrit (7. klasside arvestuses 4. koht), Haana Paalmäe (8. klasside arvestuses 5. koht), Rasmus-Maximus Raig (7. klasside arvestuses 6. koht), Jarmo Voitra ( 7. klasside arvestuses 8. koht), Tony Aloe (8. klasside arvestuses 9. koht), Kateriin Saar (7. klasside arvestuses 10. koht), Isabel Mõistus (8. klasside arvestuses 10. koht)

Õpilasi juhendasid: Geil Siim ja Kaja Kalmus

Palju õnne!