Reedel, 21. aprillil on õpilastel e-õppe päev. Vaadatud 3894 korda

03. aprill 2017

Reedel, 21. aprillil toimub 1.-6. klassidel e-õppe päev. Traditsioonilist õppetööd koolis klassides sel päeval ei toimu; kõik selle päeva õppetöö toimub kodust arvuti ja interneti vahendusel.

Tööülesanded saavad õpilased Stuudiumis vahendi 'Suhtlus' kaudu. Valmis ülesannete esitamine toimub samuti elektrooniliselt.
Stuudiumisse logimist ja Stuudiumi kasutamist harjutame-proovime klassijuhatajate abiga e-õppe päevani jäänud nädalate jooksul.

E-õppe päeval on kindlustatud koolis arvutiklassi kasutamine neile õpilastele, kes tehnilistel põhjustel ei saa kodus tööd teha - pole arvutit, internetti vms. Klassijuhatajad koguvad selle info järgmisel nädalal; lisaks korraldavad vajadusel söömise.

Küsimustele ja muredele, mis e-õppe päeval tekivad, saab e-õppe päeva ajal vastuseid telefoni teel, meilitsi või Stuudiumis sõnumiga. Vastavad numbrid ja aadressid saavad kirja tööjuhendite juurde ning avaldatud vahetult enne e-õppe päeva.

Täpsem ja täiendav info aprilli kolmandal nädalal.