Muinasjutuvestja konkurss Vaadatud 4780 korda

10. märts 2017

01. märtsil toimus juba traditsiooniks saanud võistlus "Muinasjutuvestja" maakonna koolidele. Osales 10 kooli. Seekordseks teemaks olid "Idamaade muinasjutud".Võistlus oli meie koolile väga edukas: 1. klasside I koht Kärt Hanni Elva Gümnaasium ( 1c kl, õp. Anne Maidla), II koht Mirtel-Mia Kivirähk Konguta Kool ja III koht Grete Liis Kartau Ülenurme Gümnaasium.2. klasside I koht Jette Riin Luik Ülenurme Gümnaasium, II koht Liina Aunap Elva Gümnaasium ( 2d kl Annika Tensberg ), III koht Oliver Mölder Elva Gümnaasium ( 2a kl õp. Anneli Puusaag ). III klasside I koht Marii Malva Ilmatsalu Põhikool, II koht Kirke Ojasaar Võnnu Keskkool, III koht Kristjan Kivimets Kõrveküla Põhikool.Väga tublid olid ka meie teised Muinasjutuvestjad: 1a kl Erika Hiiemäe, 1b kl Anete Nigol ja 1d kl Mirtel Sikk, 2b kl Kerili Uin ja 3c kl Hendrik Aan.