Me kelgule, me kelgule... Vaadatud 578 korda

29. detsember 2016

15.detsembril toimus Elva gümnaasiumi 1.- 6. klasside heategevuslik jõulaat. Kolmandat aastat järjest toimus laat Turuplatsi pargis. Jõululaat on laste seas väga oodatud üritus ja selleks valmistutakse kogu perega. Lisaks müüjatele jagus kaunilt ehitud parki ka hulgaliselt ostjaid, kes ei pidanud paljuks laste poolt valmistatud kaupa väikeste summade eest soetada.

Müügiks pakuti põnevaid omavalmistatud hõrgutisi-küpsetisi. Selle aasta kõige populaarsem toode oli grillvarda otsa torgatud jõulumaius. Kõige minevamad oli siiski erinevad soojad joogid, mis karges talveõhtus mõnusa sooja sisse tagasi tõid.

Jõululaadalt ei puudunud ka heategevuslik õnneloos. Õnneloosi sai lunastada 2 euro eest ning iga loos võitis. Peauhinnaks olid Elva raamatupoe  ja Lõunakeskuse kinkekaart. Saadud tulu eest ostab Elva Gümnaasium õpilastele kelke. Ka iga klass annetas saadud müügitulust 10 eurot kelkude ostuks. Kokku kogunes 408 eurot.

Laadamelule aitasid kaasa ka 3b, 2a ja 3a klassi õpilased oma toredate tantsukavadega.

Lisaks kauplemise oskusele said julgemad end proovile panna ka oma kauba reklaamimisel läbi mikrofoni.

Tore oli tõdeda, et rõõm laadaõhtust oli kahepoolne nii müüjatele kui ka ostjatele. Õige mitmel õpetajal tekkis juba järgmiseks aastaks mõni hea mõte, mis meie kooli jõululaadale uuendusena sisse tuua.

Veelkord suured tänud  lastevanematele ja õpetajatele, kes andsid oma panuse jõululaada õnnestumisele.

Huvijuhid Marge Järveoja ja Pille Rebane