Elva Gümnaasiumi Tervisepäev Vaadatud 5516 korda

13. september 2016

Foto: Kera foto

Elva Gümnaasiumi tervisepäev 12.09.2016

Euroopa spordinädala raames toimus Elva Gümnaasiumis tervisepäev. Hommik algas lõbusa rongkäiguga Tartu mnt 3 koolimaja eest ning liikus Tartumaa Tervisespordikeskusesse. Esimeste klassidega olid päeva vältel kaasas meie abituriendid. Lisaks Elva Gümnaasiumi õpilastele, olid meiega liitunud ka Konguta kooli ja Tartu erakooli 2.klassi õpilased.

Tervisepäev algas direktor Tarmo Posti avasõnadega. Nii nagu ka eelmisel aastal, teadsid lapsed ka seekord, et kõige sportlikum kool on Elva Gümnaasium! Järgnevalt tehti väike virgutusvõimlemine ning tutvustati ees ootavaid jaamasid. Nendeks olid: Disc golf, näitlemine, meditsiinipunkt, kus õpetati lastele kuidas puuki eemaldada, korvpall, tantsimine, limbo, teatejooks, tähejooks, laskejooks, sajajalgne ja jalgpalli täpsuslöögid. Jaamades käis usin töö ning naeru ja kilkeid kostis kõikjale.

Tervisepäevale pani punkti Eesti Olümpiakomitee asepresident Jüri Tamm, kes kutsus kõiki aktiivselt spordiga tegelema ning jagas kätte ka loosiauhinnad. Iga klassi premeeriti tervisliku vahepalaga. Peaauhinnaks oli Elva seikluspargi õhusõit, mille võitis endale 1.b klass.

Elva Gümnaasium tänab kõiki kes osalesid meeleoluka Tervisepäeva ettevalmistamisel ja läbiviimisel. Lisaks Elva gümnaasiumi õpetajatele ka Elva Suusaklubi (Rein Pedaja, Roland Lessing), Elva Korvpalliklubi (Gunnar Aasmäe), Tartumaa Tervisespordikeskus (Priit Viks), Elva Huviala- ja Koolituskeskus (Merit Täht, Margus Möll), Elva Gümnaasiumi meditsiini personal (Elis Lessing, Annika Jesin), jalgpalliklubi FC Elva (Laur Nurme).

Pilte Tervisepäevast leiad SIIT

Delfi video 1