EG mobiiliorienteerumine 7.-8.klassi õpilastele Vaadatud 5187 korda

03. juuni 2016

2. juunil toimus orienteerumispäev 1.-8. klassi õpilastele. Esmakordselt võistlesid 7.-8. klassi õpilased mobiilirajal Elva Tervise- ja Spordikeskuses. Start ja finiš olid Vaikse järve lõkkeplatsil. Raja läbimiseks oli vajalik mobiilitelefon või muu tänapäevane nutiseade, kuna see asendas kaarti, kompassi ja märkeseadet. Oli ka neid, kes läbisid kontrollpunktid paberkaardiga. Õpilased moodustasid ise võistkonnad. Stardist alates oli kontrollpunktide otsimiseks aega kaks tundi. KP-de läbimise järjekorra valisid võistkonnad  ise. Paremuse järjestuse väljaselgitamisel osutus määravaks läbitud KP-de arv ja aeg. Toitlustamine toimus lõkke ääres peale raja läbimist. Tuld lõkkes  hoida ja võistluse lõpetajatele  toidumoona jagada aitasid Ana-Lina Perk, Aelita-Andry Perk ja Annabel Jõgi.

Parimad võistkonnad klasside arvestuses olid (klass, liikmed, tulemus, läbitud KP-d):

Võistluse eduka läbiviimise eest TÄNAME:

Kalle Kalmu, kelle ettevalmistatud orienteerumiskaardi me kasutasime;

IT Tarmo Klaari, kes valmistas elektroonse võistluse protokolli ja tegi meile kättesaadavaks märkesüsteemi;

Hannula-Katrin Pandis ja Helve Riisalu, tänu kellele üldse mobiiliorienteerumine EG-s sai õpetatud 7.-11. klassidele ja MOBO võistlus läbiviidud;

kõiki osalejaid ja kohapeal abistajaid!

Kehalise kasvatuse õpetajad