Lastevanemate koolitus Tõnu Lehtsaarega Vaadatud 5682 korda

29. aprill 2016

28. aprilli õhtupoolikul kogunes tore grupp lastevanemaid ja õpetajaid Elva Linnaraamatukogu kaminasaali, et osa saada psühholoog Tõnu Lehtsaare koolitusest "Suhtlemiskonflikti anatoomia". Tõnu Lehtsaar töötab Tartu Ülikoolis, ta on välja andnud mitmeid psühholoogia- alaseid raamatuid ning on oodatud ja hinnatud koolitaja.                                                                                           Saime kuulda, kuidas võib konflikt tekkida, kuidas see areneb, millisesse faasi võib jõuda ning mis selle käigus võib juhtuda. Samuti jagas Tõnu Lehtsaar oma kogemusi erinevate konfliktsituatsioonide lahendamisel. Koolitusel osalejad vaatasid katkendeid filmist "Kevade" ning analüüsisid neid. Õhtu lõppedes esitati rohkelt küsimusi.                                                                               Suur tänu koolitajale ning lastevanematele ja õpetajatele, kes on kooliaasta jooksul erinevatel koolitusõhtutel osalenud. Huviliste hulk annab julgust sarnaste õhtutega jätkata ka järgmisel õppeaastal.                                                           Uute kohtumisteni sügisel!