Tartumaa käsitöö ja kodunduse konkurss Vaadatud 5053 korda

14. aprill 2016

Elva Gümnaasiumis toimus 12.04. käsitöö ja kodunduse konkurss 7.-9. kl assi õpilastele.

Kodunduse konkursist „Küpsetamine“  võttis osa 16 tütarlast 9-st koolist. Võistlejad pidid vastama küsimustele teooria kohta  ja valmistama  magusaid ning soolaseid küpsetisi. Meie kooli esindas Eliise Hendrikson 9b klassist, kes jagas 2.-3. kohta  praktilises töös ning saavutas üldarvestuses tubli 3. koha.

Käsitöökonkursil  „Tikkimine ja mood“ oli 10 osavõtjat 6 koolist. Ka nemad vastasid esmalt teooriaküsimustele. Praktilise ülesandena tuli kavandada rahvusliku tikandiga pidulik kleit, teha moejoonis ning tikkida üks motiiv. Meilt osalesid konkursil Johanna Mägi 9b ja Isabel Mõistus 7a klassist. Mõlemad esinesid väga tublilt. Johanna Mägi sai 1. koha praktilises ülesandes ning oli üldarvestuses 3.  Juhendas õpetaja Reet Ollino.