Sõber 2016 Vaadatud 676 korda

26. veebruar 2016

Juba teist aastat valivad Elva Gümnaasiumi töötajad ananüümse e-hääletuse teel sõbrapäevanädalal kooli sõbra, kes on kooli nõu ja jõuga toetanud ning kaasa löönud ja kaasanud kooli enda tegemistesse. Käesoleval aastal pälvis “Sõber 2016” tiitli Elva noortekeskus. Noortekeskusele juhataja Mirja Jõgi oli palutud 23. veebruaril pidulikule Eesti sünnipäevale pühendatud aktusele, kus koolijuht andis noortekeskusele üle tänukirja.

Kõige suurem ettetvõtmine, kus kool ja noortekeskus seljad kokku panid, oli programm “Murdepunkt”. Novembris jõudis üle-eestilise noorsootöö nädala raames kooli fotokampaania, mille valmimisse olid eelneval aastal panustanud ka Elva noored. Noortekeskus on alati lahkesti lubanud oma ruume kasutada nii klassiõhtuteks kui erinevateks koosviibimisteks. Elva noortekeskus koostöös Tartumaa Noortekoguga viisid 8.-9.klassides läbi tunde noorte osalusteemadel, viidi läbi noorteuuringud.  Lisaks kõigele eelnimetatule on meil olnud mitmeid toredaid kokkupuutepunkte. Aitäh Elva noortekeskus!