6.klasside maakondlik inglise keele suuline olümpiaad Vaadatud 5999 korda

19. jaanuar 2016

Tänasel üritusel Nõo PK-s osales 26 võistlejat 12-st koolist. Ülesandeks nagu ikka, oli multifilmi vaatamine ja selle jutustamine, pidades silmas kindlate ajavormide kasutamist. Esitlused ja hindamised toimusid samaaegselt kahes ruumis, 5-liikmeliste žüriide valvsa pilgu all. Hinnati nii teostust, sõnavara, grammatikat, kui ka esitlus-ja hääldusoskust. Eripära oli selles, et tänane multifilm oli tekstita, st, et iga õpilane pidi ise selle looma nähtu põhjal.
Elva Gümnaasiumi võistlejatest sai parima tulemuse 6 C kl õpilane  Sandra Sonn 16,8 p/ 20-st ( juhendaja õp Ülle Jõesalu). Kuna üks võistleja 6 C klassist oli kahjuks haige, asendas teda  Gretlin Aruoja, samuti 6 C klassist ( juhendaja õp Ülle Jõesalu), kes sai punktisummaks 14,75/ 20st. Eriline kiitus talle vapruse eest! Cardo Denisjuk 6 A klassist ( juhendaja õp Mari Talvik) teenis 9,5 . Tänase võistluse võitis Nõo PK õpilane. Ürituse lõppedes arutlesid õpetajad, kuidas veel sisukamalt ja huvitavamalt korraldada järgmise aasta üritust.
Oli tore, sisukas ja hariv päev, kust iga osaleja sai kaasa uue esinemiskogemuse.                           Ülle Jõesalu.