Noorsootöö nädal Vaadatud 534 korda

05. november 2015

Käesoleval nädalal (2.-8.11) tähistatakse üle-eestilist noorsootöö nädalat. Selleaastane  teema on "Kõik erinevad. Mõned võrdsed?" ning sellega soovitakse tähelepanu pöörata noorte ja kogukonna sallivuse suurendamisele teemade suhtes, mis põhjustavad vihakõnet ja äärmuslikke hoiakuid. Noorsootöö nädala eesmärk on edasi arendada noorte ja kogukonna sisekaemust (noorsootöö) väärtuste teemal ja suurendada sallivust erinevuste suhtes. Kutsume üles noori ja noorsootöötajaid ning ühiskonda laiemalt pöörama tähelepanu mitmekesisusele ja inimõigustele, et suurendada sallivust.

Eelmisel aastal noorsootöö nädala raames valminud fotokampaania jõudis Elvasse. Sellega on võimalik tutvuda meie Puiestee koolihoones. Näitus on avatud 13.novembrini.

NT nädala raames on Elva Avatud Noortekeskus korraldamas viktoriini 9.-12. klassi õpilastele. Vasta küsimustele ja võida auhindu! https://docs.google.com/…/1kgmYMGEdMAznVFncVptsPS7…/viewform