Õpilasesindus alustas... Vaadatud 6385 korda

04. november 2015

3.novembri pärastlõunal sõitsid ÕE liikmed Taevaskotta, et veeta koos üks õhtu- ja üks hommikupoolik, et planeerida oma aasta tegevust. Külalistena võtsid sõna Elva Gümnaasiumi kooli direktor ning EÕEL-i esindajad Kert Kask (Nõo Reaalgümnaasium) ja Oskar Kobar (Tartu Jaan Poska Gümnaasium), kes jagasid oma kogemusi õpilasesinduse liikmetena. Neljanda novembri pärastlõunaks said paika ka meie eesmärgid, struktuur ja endasine tööplaan.

EG ÕE eesmärgid 2015/2016
1. ÕE on koolis nähtav
2. ÕE teeb koostööd kaasõpilastega
3. ÕE-l on oma koht koolis
Eesmärkidest tulenevalt koostati tegevuskava käesoleva aasta lõpuni.

ÕE liikmed
President: Karmen Orlovski 11.kl
Asepresident: Sirle Tobber 9b kl
Infovaldkonna juht: Kelly-Kathriin Rebane 12.kl
Ürituste valdkonna juht: Egle Tuhkur 9b kl

Liikmed: Janly Tensok, Kreete-Lisette Oselin, Hermo Udeküll, Kätlin Leitu, Maarika Kirkal, Annareete Raal, Annika Toode, Angeelika Ots, Leonid Zinatulin, Ken Gerberg, Ayrton Mägipõld, Daniela Jesin, Emma Vaasa, Eik Annilo, Gregory Hermet, Romeld Hugo Vanker, Merilin Punder, Hanna-Marii Margus, Marete Hüdse.

Õpilasesindus koguneb iga nädala komapäeval 3.-4. vahetunni ajal. Üldkoosolek toimub kuu viimasel kolmapäeval kell 18.00 (1x kuus).

Peatse kuulmiseni!

Teie ÕE