Õpilased tutvustasid õpetajatele Elva linna Vaadatud 5559 korda

20. oktoober 2015

Lehelangemisekuu 15.päeval kutsusid 9A klassi õpilased Minna ja Maris õpetajaid väikesele ringkäigule mööda Elvat. Nad tutvustasid kodulinna neid paiku, mille kohta seoses oma uurimistöödega oli kogunenud rohkem teadmisi. Retk algas Elva Raudteejaamast. Esimene peatamine oli muusikakooli juures,kus Minna rääkis selle maja saamisloost kuni tänapäevani. Maris tutvustas teises peatuspunktis Elva Tenniseklubi ajalugu ja tegevust. Kolmas peatus oli Tartu mnt 10 monumendi juures, kus Minna ja Maris koos andsid ülevaate kunagise krundi, viljapõllu saatusest. Vaadati üle staadionipargis meie kuulsuste männipuud ja Elva oja kaldal juubeli tamm.

Jalutuskäik sügiseses Elvas kestis poolteist tundi, aga mälestus jääb kindlasti kauemaks. Uute kohtumisteni oma kodulinnas.

Piltide autor Marianne  Tavits