Ida-Virumaa reis Vaadatud 5734 korda

17. oktoober 2015

Juba 13.korda said 9.klasside õpilased tutvuda imekauni Ida-Virumaaga. Startisime 16.oktoobril kell 8 Puiestee koolimaja juurest. Peale väikseid seiklusi ja ekslemisi jõudsime Aidu karjääri, kus on valmimas uus-uhke veekeskus. Kella 12-ks oodati meid Kohtla-Järve kaevanduspargis (käisime maa-all ja maa peal, sõitsime rongiga, uudistasime sorteerimisjaama erinevaid tasandeid, tutvusime uhkete-ilusate kivististega). Sinimägedes sai peaaegu 10 meetri kõrgusest püstisest kiviseinast üles ronitud, et uudistada vanu maailmasõdades rajatud punkreid ning erinevaid lahingutehnikaid proovitud Vaivara muuseumis. Kiirelt põikasime Sillamäele ning nautisime merevaadet Sakas.Tagasi Elvasse jõudsime päris pimedas. Tänud kõigile osalejatele!