Ettelugemispäev I ja II kooliastmele Vaadatud 584 korda

16. oktoober 2015

Neljapäeval, 15. oktoobril toimus I ja II kooliastmele ettelugemispäev. Kuna hetkel on käimas muusika-aasta, siis oli meie ettelugemispäeva teemaks "Muusika lasteraamatutes". 1. klassides loeti katkendit Wimbergi raamatust "Suur pidusöök", 2. klassides P.Raua raamatut "Teistmoodi printsesssi lood" ning 3. klassides M. Saksatamme raamatut "Tädi hakkab tuuleloheks". Algklasside õpilased joonistasid pärast lugemist kuuldu põhjal pildi.

4. klassidele loeti katkenditi M. Saksatamme raamatust" Tont ja mannapuder". 5. klassidele T. Soasepa raamatut "Ööjalutuskäik" ning 6. klassidele I. Tomuski raamatut "Tere, Volli!". II kooliastme õpilased pidid pärast lugemist rühmatööna täitma kuuldu kohta töölehe. Iga klassi parem võistkond sai  pärast ka suu magusaks teha.

Tublideks lugejateks olid sel aastal meie kooli tulnud uued õpilased ning mõned ka vanad olijad. Kõiki lugejaid ootas magus üllatus.