Külalisõpetaja Lydia Kasper Austriast Elva Gümnaasiumis Vaadatud 547 korda

06. oktoober 2015

Eesti ja Austria haridusministeeriumite ning Austria suursaatkonna vahelise koostööprogrammi alusel saavad koolid taotleda Austriast paariks nädalaks külalisõpetajat. Elva gümnaasium osaleb selles projektis juba kuuendat korda,  oleme võõrustanud  viit külalisõpetajat Austriast ja üks meie kooli saksa keele õpetaja oli 2011. aastal kaks nädalat küllalisõpetaja Austrias.

Külalisõpetaja on oma maa, rahva ja  keele saadik, kes toob  argirutiini elevust ning vaheldust.

14. - 25. septembril oli Elva koolis külalisõpetaja Lydia Kasper, kelle erialadeks on geograafia ja majandus ning liikumine ja sport.

Lydia Kasper õpetas kaks nädalat meie õpilastele saksa keelt ja osales aktiivselt meie koolielus. 12. klassi õpilased tegid temaga intervjuu, mis ilmub meie kooli ajalehes.

Lydia Kasperile meeldis Elvas väga, ta imetles meie loodust, kooli ja eriti külalislahkeid inimesi, õpilastega sai ta väga hästi läbi. Õpilased ootavad juba järgmist taolist projekti.

Tiiu Ruus, saksa keele õpetaja

Fotol on külalisõpetaja Lydia Kasper 9 c klassi saksa keele õppijatega.