Tere tulemast, Annika Tensberg! Vaadatud 6011 korda

05. oktoober 2015

Annika Tensberg on Elva Gümnaasiumi esimese klassi klassiõpetaja.  Pärit on ta Valgamaalt, kus lõpetas ka Hummuli põhikooli. Edasi asus Annika õppima Valga kaugõppegümnaasiumis.

Juba varakult oli Annikal soov saada õpetajaks, seega pärast gümnaasiumit asus ta õppima Tallinna Ülikoolis pedagoogikat. Hetkel, paralleelselt töötamisega, lõpetab Annika Tallinna Ülikoolis oma magistriõpet.

Kindlat põhjust, miks noor õpetaja just Elvasse tööle asus, polnudki. Talle jäi silma Elva Gümnaasiumi klassiõpetaja töökuulutus ning Annika mõtles, et kandideerib ja ehk õnnestub see töökoht saada.

Elva Gümnaasiumis õpetab Annika Tensberg esimest aastat ning noor õpetaja on selle kooli õpilaste ning kollektiiviga väga rahul.Talle meeldib väga lastega töötada ning neid õpetada.

Annikal endalgi on kodus aasta ja kümnekuune pisike plikatirts. Väikese lapse, ülikooli ja töö kõrvalt hobideks ning vabaks ajaks väga palju aega ei jää, kuid siiski huvitub Annika muusikast ning mängib ise ka klaverit. Koos perega tähistatakse traditsioonilisi tähtpäevi, nagu näiteks jõulud, aastavahetus, sünnipäevad ja jaanipäev.

Koolipere soovib uuele õpetajale jõudu ning tuult tiibadesse!

Annika Tensbergiga vestlesid Elva Gümnaasiumi 11. HU õpilased Maria-Elisabeth Tani ja Kalli Kuusik

Fotol Annika Tensberg. Foto autor Maria-Elisabeth Tani