Kaugõpe Elva Gümnaasiumis Vaadatud 6069 korda

24. august 2015

Õppida pole kunagi hilja, sest õppimine annab Sulle tulevikus rohkem valikuvõimalusi.

Elva Gümnaasiumis on hea võimalus omandada gümnaasiumiharidus kaugõppes ehk mittestatsionaarses osakonnas.

Õppida saab sõltumata vanusest, kui olete lõpetanud põhikkoli. Mittestatsionaarses osakonnas saab omandada haridust vastavalt oma võimetele, vajadustele ja võimalustele. Õppetöö on orienteeritud täiskasvanud õppijale, kes teab, mida tahab ja oskab otsustada, kuidas oma õpinguid korraldada. Samas väga hea võimalus pere või töö kõrvalt jätkata õpinguid.

Õppijaid ootab Elva Gümnaasiumis meeldiv ja hubane õpikeskkond, sõbralikud ja vastutulelikud õpetajad. Kokkuleppel õpetajaga on võimalikud erinevad õppetöö variandid.  Kontrolltööd enamikes ainetes tuleb siiski sooritada koolis. Õppetöö toimub kaks korda nädalas kell 09.00–17.00.

Õppetöö toimub Elva Gümnaasiumi värskelt renoveeritud Tartu mnt õppehoones, kus asub mittestasionaarse osakonna jaoks eraldi korrus mugavalt sisustatud õppekabinettide ja õpetajate toaga. Kooliga samas majas asub raamatukogu, kaasaegne arvutiklass ja söökla.

Majas on tagatud liikumispuutega inimestele igale pool juurdepääs (olemas liftid ja kaldteed).

Ootame oma kooliperre uusi liikmeid, kellelt ootame tõsist suhtumist õppetöösse ja kaasalöömist ka igapäevases koolielus, et tunneksite ennast täieõigusliku Elva Gümnaasiumi ühise pere liikmena. Kool on pidevat arenev keskkond, kus oodatakse ka Sinu uusi ideid ja ettepanekuid.

Täpsem info http://www.elvag.edu.ee telef. 730 1820

Heli Rähni