Uudised

Kergejõustiklaste tublid stardid TV 10 olümpiastardi finaalvõistlusel Kuressaares Vaadatud 601 korda

13. juuni 2015

10.-12.juunil osales meie kooli võistkond Kuressaares toimunud TV 10 olümpiastardi sarja finaalvõistlusel, kust saadi palju häid emotsioone, kuhjaga kogemusi ja tublisid rekordiparandusi. Rongkäigus sammuti uhkelt esimesena läbi kesklinna Kuressaare lossihoovi, kus meeleoluka avamise järel kuulutas Eesti esisprinter Marek Niit võistlused avatuks. Ees ootas 2 pingelist võistluspäeva, kus selgusid parimad mitmevõistluses. Enamusele meie võistlejatest oli see esmane selline kogemus, kus kaks pikka päeva tuli staadionil oma jõuvarusid jagada ja 6-9 tehniliselt erinevat ala läbi teha. Oli nii õnnestumisi kui ka ebaõnne, teisel päeval kimbutas merele avatud staadionil möllanud tormituul. Aga kõik meie võistlejad olid tublid ja suuremate koolide arvestuses tõusti tublile 12.kohale, kusjuures 10.kohast jäi lahutama veidi üle 300 punkti vaid, mis kogusumma 35 828 punkti juures on ikka väga vähe. Meie parimana sai sünnipäevalaps Martin Elias Tamm (4B) PN seas 9-võistluses 12. koha, kaksikvend Markus Andreas oli 26. PV seas sai Edward Henno ( 7 A) 25. koha, kusjuures oma trumpaladel oli ta eesotsas: 1000 m jooksus 4. koht ja sprindis 5. koht. Karl Reinoja ( 6 a) saavutas 35. koha. TV konkurentsis sai Kadi-Liis Hansen ( 6A) 8-võistluses 31. koha, klassiõde Janely Tensok oli 43. TN seas oli Emma-Marie Kiuru (4 B) 6-võistluses 37., Egle-Leane Soonberg ( 4 A) sai 43.koha. Ülekannet võistlustest saad vaadata14.juunil ETV2 kanalil algusega 17.00 ja kordusena 20.juunil ETV-s 17.30.

Tänud kõigile meie toetajatele ja kaasaelajatele! Uute startideni!