2. koht loodusmängult Vaadatud 5306 korda

15. mai 2015

15. mail 2015 toimus Ilmatsalu Põhikoolis 4. klasside loodusmäng. Loodusmängul läbiti looduslikus keskkonnas 10 pesa, kus oli vaja tunda metsas kasvavaid taimi, puid, loomade tegevusjälgi, kuulata lindude hääli, määrata ilmakaari, kasutada oma meeleelundeid, testida lugemisoskust ja teatmeteose kasutamise oskust, saada teada oma võistkonna osavust ja nuputamisoskust. Loodusmäng lõppes ühise grillipeoga.

Võistlusel osales 9 kooli Tartu maakonnast. Elva Gümnaasiumi 4.B klassi võistkond Polina Khatkina-Lang, Ander Pavlov ja Mattias Suits saavutas maakondlikus võistlusmängus 2. koha, jäädes alla 24 punktiga Kuuste Koolile ja edestades 5 punktiga Võnnu Keskkooli. Õpilased said kiidukirjad, raamatu ja kooli logoga pliiatsi. Palju õnne!
Õpilasi valmistas võistlusmänguks ette õpetaja Evelin Toom.