Loodusainete nädal Puiestee majas Vaadatud 5437 korda

28. aprill 2015

Täie hooga käib Puiestee koolimajas loodusainete nädal, kus toimub palju huvitavat:

Esmaspäeval, 27.aprillil - näitused:

1.raamatukogus -ELF- i rändnäitus "Muutuv Eesti loodus",

2.stendidel - kuulsad füüsikud ja kuulsad leiutised (koostavad 8.-9.kl. õpilased),

3.stendidel - mürgised elemendid (koostavad 10 KO õpilased)

Lisaks: 10 ja 11. klasside õpilased läbivad VVV juhendamisel 2-programmi (algus 8.55-12.45)

Teisipäev, 28.aprillil - teaduskatsed "Teeme keemiat" - 8.,9. klassi õpilastele - algusaeg 8:00 - 9:40

Kolmapäev, 29.aprillil - kell 15:00 laboris "Keedame seepi" - teeme ise seebid, kaunistame neid.

Neljapäev, 30. aprill - esimese tunni ajal aulas võistlus "Parim kaarditundja" ja viktoriin kuulsatest füüsikutes ja leiutistest.

Pühapäev, 10.mai - Elva kodukandipäeval, esinevad teadusteatri noored "HÜVA, LEILI", teevad huvitavaid katseid. Lisaks autasustatakse parimaid kaarditundjaid ja viktoriini võitjaid.