Eriauhind teaduskonverentsilt "Imeline ilm" Vaadatud 5783 korda

24. aprill 2015

Hullu Teadlase I teaduskonverents "Imeline ilm" toimus 23. aprillil 2015 Tartu Ülikooli muuseumi valges saalis, kus osalesid žürii poolt valitud 13 parimat Tartu linna ja maakonna 1.-3. klasside ilmastikunähtuste uurijate gruppi, kes tegid oma uurimusest ka suulise ettekande. Teaduskonverentsil osalemiseks tuli 2-6 liikmelistes gruppides läbi viia praktilised ilmavaatlused ning vormistada need uurimistööna.
Tartu maakonnast osales 4 gruppi - 2 gruppi Puhja Gümnaasiumist, üks grupp Juhan Liivi nimelisest Alatskivi Keskkoolist ja üks grupp Elva Gümnaasiumist.
Meie kooli esindasid 2.C klassi õpilased Simoona Jesin ja Janette-Liis Pikas, kes said oma esimese uurimistöö kirjutamise eest eriauhinna - tublid kodukoha ilma uurijad. Kolm peaauhinda läks seekord Tartu linna koolidele. Kõik lapsed ja nende juhendajad said tänukirjad ja väikesed meened. Üritus oli väga kogemusterohke nii õpilastele kui ka juhendajatele.