Osavõturohke Jüriöö jooks meelitas päikese välja Vaadatud 6210 korda

23. aprill 2015

Jüripäeval toimunud traditsioonilisel  Elva G Jüriöö teatejooksul ümber Arbi järve osalesid kõik I ja II kooliastme klassid. Võistkonda kuulus 8 õpilast, lisaks ankrumehena klassijuhataja, lapsevanem või õpilane. Jooksjaid soosis päikesepaisteline ilm ja arvuka kaasaelajate toetusel selgusid parimad. 1.klasside seas tõi sportlik klassijuhataja Pille Rebane oma 1 A klassi võidukana finišisse, II koha sai 1 C klass ja III oli 1 B klassi võistkond. 2.klasside arvestuses oli parim 2 A,  II koha said 2 B klassi jooksjad ankrumehena muusikaõpetaja Meelis Roosaar, III koht läks 2 C klassile. 3. klasside seas sai parima aja 3 A klass, II oli 3 B, ankrumeheks tuntud laskesuusataja Roland Lessing , III koha sai 3 C ja 4. oli 3 D klassi võistkond.                                      Ülekaalukalt päeva parima aja ( 3.33) jooksis välja 6 A klassi võistkond, alati rõõmsameelne klassijuhataja Mari Talvik lõpetas suure edumaaga. Sportlikku klassi esindasid Kadi Liis Hansen, Hanna Paalmäe, Merie Aasamäe, Janely Tensok, Jarno Raidve, Karl Reinoja, Rudolf Bellen ja Karl Tammeorg. II koha sai 6 C klassi võistkond ja III oli 6 B klass. 4.-6. klasside üldjärjestuses sai tubli II koha 5 A klass, olles I 5.klasside seas, II oli 5 C klass ja III koha said 5 B klassi jooksjad, kelle lõpetajaks oli õppealajuhataja Ave Sillaste. 4.klasside seas oli parim 4 B klassi võistkond, II koha sai 4 A ja III oli 4 C klassi võistkond.                 7.-12.klassi võistkonnad osalevad sel aastal õhtul toimuval Jüriöö linnaüritusel. Ees on ootamas heategevuslik teatejooks 5.-9.klassi õpilastele 7.mail ning meie kooli parimad jooksjad saavad oma võimed proovile panna 30.aprillil Elvas toimuvatel Tartumaa koolide murdmaajooksu meistrivõistlustel, kus hetkel on kirja pandud juba üle 40 meie kooli õpilase. Sportlikku Südamenädala jätku ja päikeselist kevadet kõigile!