Rõõm on õnnitleda Vaadatud 5811 korda

21. aprill 2015

Ei juhtu just iga päev, et Elva gümnaasiumi õpilane tuleb auhinnalisele kohale Eesti meistrivõistlustel. 18.-19.-l mail toimunud võistlustel selgitati Eesti meistrid kahel kõige populaarsemal alal iluvõimlemises 67-ndat ja rühmvõimlemises 20-ndat korda. Rühmvõimlemise meistriklassi gruppis võistlesid ja saavutasid II koha Tartu võimlemisklubi Rütmika rühma koosseisus Illusioon, Elva gümnaasiumi 10 klassi õpilane Kristel Roose ja meie kooli endine õpilane Helena Ajaots, kes praegu õppib Tartu Poska nimelises gümnaasiumis 11 klassis.

Mõlemad on tublid sporditüdrukud juba 12 aastat. Lasteaiast alates tegelevad rühmvõimlemisega, alustades juba 5-aastaselt Elva spordiklubis Airi. Kümne aasta jooksul on nad osalenud võimlemisrühma „Kullaketrajad” paljudel erinevatel võistlustel ja turniiridel, tulnud laste-, noorte- ja juuniori klassis B grupis 4-kordseks Eesti karikavõitjateks vahendiga kavas, võitnud Kalevi meistrivõistlusted nii vaba- kui ka kahe kava arvestuses treener Tatjana Joosepi juhendamisel. Kõrgemate eesmärkide nimel vahetasid Kristel ja Helena kaks aastat tagasi spordiklubi ja treenivad praegu ühes Eesti suuremas võimlemisklubis Rütmika rühmas Illusioon treenerite Liisel Perlin,Tatjana Joosep ja koreograaf Diego Cardelli juhendamisel. (NB!VK Rütmika on üks esimesi taasiseisvunud Eestis, 2015 a.-l täitub 25 tegutsemisaastat). Ka uue rühma koosseisus on nad juba edukalt esinenud. Sellel aastal ilu- ja rühmvõimlemise rahvusvahelisel turniiril „Miss Valentine” esindasid oma klubi ja ka Eestit. See oli esimene tõsiseltvõetav ja vastutusrikas võistlus, tulemuseks tubli 5.koht meistriklassis.

Teine koht Eesti meistrivõistlustel on igati vääriline ja märkamisväärne saavutus!

Hooaja kõige tähtsam võistlus Eesti meistrivõistlused on tänaseks läbi, ees ootavad uued stardid - Tartu meistrivõistlused (1.-2.mai) ja Tartu Võimlemispidu Tamme staadionil (2.juuni).

Soovime tüdrukutele palju õnne ja jõudu – jaksu - edu edaspidiseks!

UUDIS EEVL kodulehel:

www.facebook.com/vkrytmika/photos