Elva Gümnaasiumis on head loodusetundjad Vaadatud 5514 korda

20. aprill 2015

Tartu loodusmajas toimus 25. -27. märtsini konkurss "Hea loodusetundja" Tartu linna ja maakonna koolide  4. – 12.  klasside õpilastele juba neljandat korda. Konkursil oli tarvis ära tunda 50 objekti Eesti loodusest (taimed, loomad, samblikud, samblad, loomade väljaheited, kalad). Konkursi küsimustele oli võmalus vastata koos sõbraga kahekesi. Punktiarvestus toimus neljas vanuserühmas, auhinnatud said igast vanuserühmast kuni 6 esimest kohta.
Elva Gümnaasiumist saavutas 4.-5. klasside arvestuses 4. koha Polina Khatkina-Lang ja Regina Rammo (4.b klass),
6.-7. klasside arvestuses said 6. koha Madli Johanna Veigel ja Leonid Zinatullin (7.c klass) ning Sascya Assak ja Ceidy Jolla (7.a klass). Õpilased valmistasid konkursiks ette õpetajad Geil Siim, Tiia Kuresoo ja Evelin Toom.

20. aprillil toimus parimate loodusetundjate ja juhendajate autasustamine Tartu loodusmajas. Lapsed said tänukirjad ja loodusraamatud, juhendajaid premeeriti tänukirja ja Apollo raamatupoe kinkekaardiga.
Konkursil osales 204 õpilast. Kõige rohkem õpilasi osales Nõo Põhikoolist ja Elva Gümnaasiumist. Mõlemad koolid said kingituseks ajakirja "Loodusesõber" aastatellimuse.

Pildilt puudub Regina Rammo.