Ürituste plaan

November 2017
 






 






Kolmapäev 1 4.b klassi õppekäik Tõravere observatooriumisse Neljapäev 2 Miniteaduskooli tunnid 3. klassidele Justin Petrone tutvustab raamatuid 7a klass Lutsu muuseumis 10 KO õppesuund esmaabi koolitusel TTKs Reede 3 10 KO õppesuund esmaabi koolitusel Tartu Tervishoiukõrgkoolis. Meediaringi õppekäik Tallinnasse 7c klass Lutsu muuseumis Etendus "Kolme põrsa lugu" Laupäev 4 6.b ja 6.d Nukuteatris Keemia lahtine võistlus 8.-12.klass Pühapäev 5






Esmaspäev 6 Miniteaduskooli tunnid 3. klassidele 7.d klass Lutsu muuseumis I ja II kooliastme matemaatikanädal Teisipäev 7 I ja II kooliastme matemaatikanädal Kolmapäev 8 I ja II kooliastme matemaatikanädal 5.c klass Tallinnas teatris Koolide KV võrkpallis Valikainete laat Neljapäev 9 I ja II kooliastme matemaatikanädal Miniteaduskooli tunnid 3. klassidele 5. klasside õppekäik ERM-i 11.klassi uurimistööde eelkaitsmine Maakondlik üritus "Deutsche Küche" Reede 10 I ja II kooliastme matemaatikanädal Maakondliku luulekonkursi koolisisene eelvoor (1.-4. klass) 5.-12.klasside filmiõhtu Laupäev 11 7.-8.klasside loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor Pühapäev 12






Esmaspäev 13 EG õpilased Rakett 69 saate salvestusel Teisipäev 14 EV 100 viktoriin II kooliastmele III voor Õpetajad vs vilistlased (sõpruskohtumine võrkpallis) Kolmapäev 15 Teater "Eile, täna, homme" 1.-3.klassile 11 KO TÜ loodusmuuseumis Neljapäev 16 Etluskonkurss Töövarjupäev 11 klassi HU /RE suuna õpilased õppeprogrammil TÜ Loodusmuuseumis Kooli sünnipäev- 104 Elva kooli ajalugu kohtumine õpetajatele Reede 17






Laupäev 18






Pühapäev 19






Esmaspäev 20 Miniteaduskooli tunnid 2. klassidele Teisipäev 21 VVV SA Loodusakadeemia Kolmapäev 22 Kiired ja osavad 3. osavõistlus Neljapäev 23 TV 10 olümpiastarti maakondlik I etapp Miniteaduskooli tunnid 2. klassidele Reede 24 Miniteaduskooli tunnid 2. klassidele Laupäev 25






Pühapäev 26






Esmaspäev 27






Teisipäev 28 V 10 olümpiastarti maakondlik I etapp Kolmapäev 29 Võrkpalli Kooliliiga I etapp Lähtel Noortekonverents "Lahe koolipäev" Nordea kontserdimajas Aastaring rahvakalendris (viktoriin ja stend) Neljapäev 30 Luulekonkurss Alatskivil (1.-4.klass)  






 






 






Roheline (tartu mnt) Sinine (puiestee) Lilla (ühisüritus)