Tööpakkumised

Elva Gümnaasium otsib oma meeskonda IT ringi juhendajat

Kui Sind kõnetavad programmeerimine,  3D printimine, graafiline disain, videotöötlus ja tahaksid seda jagada noorte huvilistega, siis võta ühendust Elva Gümnaasiumi direktoriga Tarmo Post'iga, tarmopost@elvag.edu.ee, 7301837.

Elva Gümnaasium võtab alates 2018/2019. õppeaastast konkursi korras tööle:

HEV KOORDINAATORI

Kandideerimiseks: Avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt 08. veebruar 2019. aadressil Elva, Puiestee 2 või e-posti aadressil tarmopost@elvag.edu.ee
Info telefonil 5225144.

Elva Gümnaasium võtab tööle koolipsühholoogi

KOOLIPSÜHHOLOOG (1,0 AMETIKOHTA)

kelle peamised ülesanded on

õpilaste probleemide ja koolistressi ennetamine

õpilaste probleemide väljaselgitamine

õpilaste nõustamine

koostöö vanemate, õpetajate ja kooli juhtkonnaga õpilaste probleemide lahendamiseks ja kooli psühhokliima tagamiseks

võrgustikutöös teiste valdkondade spetsialistidega