Tööpakkumised

HARIDUSTEHNOLOOGI

Tööülesanded:

Informatsiooni kogumine e-õppe kohta õppeastusest (vajadused, võimalused, probleemid jne) ja väljastpool õppeasutust erinevatel seminaridel, konverentsidel jne osaledes.

IKT-alase info levitamine ning e-õppe tutvustamine õpetajatele ja õpilastele. Erinevate vastavasisuliste konsultatsioonide koolituste ning seminaride korraldamine.

Õpetajate nõustamine ning tehnilise toe pakkumine õpiobjektide koostamisel, tundide läbiviimisel arvutiklassis, e-kursuste loomisel ja koolituste korraldamisel.

IKT-alaste koostöö- ja arendusprojektide algatamine ja koordineerimine.

Nõudmised kandidaadile:

Tahtmine ja võimekus tööülesandeid täita.

Kool pakub:

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning oma töökoha loomist koolis.

Kokkuleppelist tööaega ja koormust.

Rohkem infot: Tarmo Post, 5225144, tarmopost@elvag.edu.ee

Elva Gümnaasium võtab alates 2019/2020. õppeaastast konkursi korras tööle:

MATEMAATIKAÕPETAJA (OSALINE KOORMUS/MITTESTATSIONAARNE OSAKOND)

01. mai, 2019. aadressil Elva, Puiestee 2 või e-posti aadressil tarmopost@elvag.edu.ee

INGLISE KEELE ÕPETAJA

Kandideerimiseks: Avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt01.mai 2019. aadressil Elva, Puiestee 2 või e-posti aadressil eves@elvag.edu.ee.
Info telefonil 55663305.

FÜÜSIKAÕPETAJA

Kandideerimiseks: Avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt
1. mai 2019. aadressil Elva, Puiestee 2 või e-posti aadressil  eves@elvag.edu.ee. Kontaktisik: Eve Saumets, Info telefonil 55663305.

EESTI KEELE JA KIRJANDUSE ÕPETAJA

Kandideerimiseks: Avaldus, CV, kaks soovituskirja ja haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt 1. mai 2019.a. aadressil Elva, Puiestee 2 või e-posti aadressil eves@elvag.edu.ee
Kontakt Eve Saumets, 55663305

MATEMAATIKAÕPETAJA (II KOOLIASTE)

1. mai 2019. aadressil Elva, Puiestee 2 või e-posti aadressil tarmopost@elvag.edu.ee

Elva Gümnaasium otsib oma meeskonda IT ringi juhendajat

Kui Sind kõnetavad programmeerimine,  3D printimine, graafiline disain, videotöötlus ja tahaksid seda jagada noorte huvilistega, siis võta ühendust Elva Gümnaasiumi direktoriga Tarmo Post'iga, tarmopost@elvag.edu.ee, 7301837.

Elva Gümnaasium võtab alates 2018/2019. õppeaastast konkursi korras tööle:

HEV KOORDINAATORI