Tööpakkumised

Elva Gümnaasium võtab alates 2017/2018. õppeaastast konkursi korras tööle:

MATEMAATIKAÕPETAJA
INGLISE KEELE ÕPETAJA
KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJA

Kandideerimiseks: Avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt 30. aprill 2017. aadressil Elva, Puiestee 2 või e-posti aadressil tarmopost@elvag.edu.ee
Info telefonil 5225144.

Nõutud keeled  eesti
Tööaeg  Täistööaeg
Asukoht  Elva Gümnaasium

Elva gümnaasium otsib oma meeskonda:

HEV koordinaatorit

Töö kirjeldus:

Toetab õpetajat töös haridusliku erivajadusega õpilastega, korraldab koostööd tugisüsteemi spetsialistide vahel, määrab koostöös spetsialistidega sobiva õpiabivormi ja jälgib/hindab õpiabi tõhusust, suunab õpilase individuaalsuse kaardi täitmist. Tulenevalt vajadusest teavitab koordinaator lapsevanemat, teeb ettepanekuid direktorile vajalike meetmete rakendamiseks, koordineerib tugisüsteemi koostööd asutuses ning selle väliselt.

Nõudmised kandidaadile
- Vastavus kvalifikatsiooninõuetele;
- nõustamisoskus, arusaam kaasavast haridusest;-
- hea suhtlemis- ja koostöövalmidus;
- arvutikasutamisoskus.

Kool pakub

- Kaasaegset töökeskkonda;
- huvitavat ja vastutusrikast tööd;
- Sõbralikke kolleege.

Lisainfo

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad palun saata hiljemalt 15. aprill 2017 aadressil Elva, puiestee 2 või e-posti aadressil tarmopost@elvag.edu.ee. Info telefonil 7301837.