Tööpakkumised

Elva gümnaasium otsib oma meeskonda

PSÜHHOLOOG 1,0 (ASENDUSKOHT)

Sooviavaldus koos dokumentidega palume saata hiljemalt 13. aprill 2018 aadressil Elva, Puiestee 2 või e-posti aadressil tarmopost@elvag.edu.ee. Info telefonil 5225144.

Elva gümnaasium otsib oma meeskonda

ühele õpilasele keskendunud õppe õpetajat

Elva Gümnaasium pakub esimesel võimalusel täiskoormusega (23 tundi nädalas) tööd  ühele õpilasele keskendunud õppe õpetajale. Tegu on  2. klassi õpilasega. Oled sobilik kandidaat, kui omad eripedagoogilisi teadmiseid või kogemusi.

Rohkem infot: Tarmo Post, 5225144, tarmopost@elvag.edu.ee

Asukoht  Elva, Tartu mnt 3

Elva gümnaasium otsib oma meeskonda:

Tugiisikut

Vajame tugiisikut I kooliastme õpilasele 20 tundi nädalas. Tööle asumine esimesel võimalusel.

Kuulutame välja uue ametikoha: II kooliastme väikeklassi õpetaja. Tööle asumine esimesel võimalusel.

Rohkem infot: Tarmo Post, 5225144, tarmopost@elvag.edu.ee

Asukoht  Elva, Puiestee 2

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad palun saata aadressil Elva, puiestee 2 või e-posti aadressil tarmopost@elvag.edu.ee. Info telefonil 7301837.