Õpetajaduus

Pille Rebane

piller@elvag.edu.ee

Klassiõpetaja

Külli Korol

kylli@elvag.edu.ee

Klassiõpetaja

Karmen Luik

karmenluik@elvag.edu.ee

Klassiõpetaja

Anne Jaama

anne@elvag.edu.ee

Klassiõpetaja

Anne Koppel

annek@elvag.edu.ee

Klassiõpetaja

Margit Rego

margitr@elvag.edu.ee

Klassiõpetaja

Anne Maidla

annem@elvag.edu.ee

Klassiõpetaja, vene keel

Aira Heletuli

airaheletuli@elvag.edu.ee

Klassiõpetaja, vene keel

Anneli Puusaag

annelip@elvag.edu.ee

Ajalugu, inimeseõpetus,
klassiõpetaja

Ave Sugul

ave@elvag.edu.ee

Ajalugu, klassiõpetaja

Sirje Ruus

sirej@elvag.edu.ee

Klassiõpetaja

Annika Matrossov

annikate@elvag.edu.ee

Klassiõpetaja

Angela Leiaru-Indriko

angela@elvag.edu.ee

Loodusõpetus

Ivika Mõistus

ivika@elvag.edu.ee

Matemaatika

Eve Vaigu

evev@elvag.edu.ee

Eesti keel, logopeed

Kadi Liivak
Evelin Toom

evelint@elvag.edu.ee

Arvutiõpetus, loodusõpetus

Kaija Juur

kaija@elvag.edu.ee

Inimeseõpetus

Ilme Mõttus

ilme@elvag.edu.ee

Eesti keel

Pille Tani
Katrin Lastik

katrinr@elvag.edu.ee

Kunstiõpetus

Kaja Kalmus
Merje Vihalem

merje@elvag.edu.ee

Eesti keel, inglise keel,
kirjandus

Geil Siim

geil@elvag.edu.ee

Bioloogia, füüsika,
loodusõpetus

Leila Vaardt
Janno Mäeotsa

jannom@elvag.edu.ee

Füüsika, keemia

Riina-Merike Koemets
Revo Lastik

revo@elvag.edu.ee

Ajalugu, ühiskonnaõpetus

Mare Lillak

marel@elvag.edu.ee

Eesti keel, kirjandus,
tekstiõpetus

Tiina Õunapuu
Merike Allik

merike@elvag.edu.ee

Koorilaul, muusikaõpetus

Kersti Pajor

kerstip@elvag.edu.ee

Eesti loodusgeograafia, geograafia,
geoinformaatika

Saskia Arik

saskia@elvag.edu.ee

Inglise keel

Käthlin Aarna
Sirje Alikas

sirjea@elvag.edu.ee

Inglise keel

Tatjana Blohina
Aivar Johanson

aivarj@elvag.edu.ee

Tehnoloogiaõpetus

Tea Johanson

tea@elvag.edu.ee

Ajalugu, ühiskonnaõpetus

Tatjana Joosep

tatjana@elvag.edu.ee

Kehaline kasvatus

Ülle Jõesalu

ylle@elvag.edu.ee

Inglise keel

Marge Järveoja
Vilja Karindosk

viljakarindosk@elvag.edu.ee

Väikeklassi õpetaja

Liius-Hillar Keil
Cati Krillo

cati@elvag.edu.ee

Bioloogia, geograafia,
inimeseõpetus, perekonnaõpetus,
zoloogia

Ehtel Kuldvere-Vent

ehtel@elvag.edu.ee

Muusikaõpetus

Jürgen Kuresoo

jyrgenkuresoo@elvag.edu.ee

Kehaline kasvatus

Tiia Kuresoo

tiiaku@elvag.edu.ee

Bioloogia, inimeseõpetus

Aire Kuresson
Viivika Kurg
Ave Külter

aveky@elvag.edu.ee

Matemaatika

Maie Laasmaa
Lena Leonovitš

lena@elvag.edu.ee

Kunstiõpetus

Malle Luik
Sirle Mallo
Johannes Must
Anneli Nõlvak
Eva Ojakivi

eva@elvag.edu.ee

Inglise keel

Reet Ollino

reet@elvag.edu.ee

Käsitöö

Tarmo Pent

tarmo@elvag.edu.ee

Arvutiõpetus

Evelin Pihlak

evelinp@elvag.edu.ee

Kehaline kasvatus

Marek Pihlak

marekpi@elvag.edu.ee

Kehaline kasvatus

Signe Helena Rebane
Meelis Roosaar

meelisrs@elvag.edu.ee

Muusikaõpetus

Tiiu Ruus

ruus@elvag.edu.ee

Saksa keel

Eve Saumets

eves@elvag.edu.ee

Uurimistöö alused

Lii Siim
Kally Sild

kally@elvag.edu.ee

Matemaatika

Lilia Simson
Jaanus Sinimäe

jaanussinimae@elvag.edu.ee

Tehnoloogiaõpetus

Olga Štšerbo

olga@elvag.edu.ee

Inglise keel

Kätlin Tatar
Margit Thomson

margita@elvag.edu.ee

Kehaline kasvatus

Mall Toim

mall@elvag.edu.ee

Eesti keel, kirjandus

Lea Tooming

lea@elvag.edu.ee

Eesti keel, kirjandus,
tekstiõpetus

Krista Ummik

kristau@elvag.edu.ee

Inglise keel

Tiit Ustav

tiit@elvag.edu.ee

Ajalugu, tehnoloogiaõpetus

Urmas Vessin
Boris Veizenen
Elve Vutt

elvev@elvag.edu.ee

Matemaatika