Nimekirjad

I. 1949 II. 1950 III. 1951
IV. 1952 V. 1953 VI. 1954
VII. 1955 VIII. 1956 IX. 1957
X. 1958 XI. 1959 XII. 1960
XIII. 1961 XIV. 1962 XV. 1963
XVI. 1964 XVII. 1965 XVIII. 1966
XIX. 1967 XX. 1968 XXI. 1969
XXII. 1970 XXIII. 1971 XXIV. 1972
XXV. 1973 XXVI. 1974 XXVII. 1975
XXVIII. 1976 XXIX. 1977 XXX. 1978
XXXI. 1979 XXXII. 1980 XXXIII. 1981
XXXIV. 1982 XXXV. 1983 XXXVI. 1984
XXXVII. 1985 XXXVIII. 1986 XXXIX. 1987
XL. 1988 XLI. 1989 XLII. 1990
XLIII. 1991 XLIV. 1992 XLV. 1993
XLVI. 1994 XLVII. 1995 XLVIII. 1996
XLIX. 1997 L. 1998 LI. 1999
LII. 2000 LIII. 2001 LIV. 2002
LV. 2003 LVI. 2004 LVII. 2005
LVIII. 2006 LIX. 2007 LX. 2008
LXI. 2009 LXII. 2010 LXIII. 2011
LXIV. 2012 LXV. 2013 LXVI. 2014
LXVII. 2015 LXVIII. 2016 LXIX. 2017

XXV, 1973, : Arvo Mälberg

XI A klass | Uno Kuresoo | päevane õpe
1.
Tiiu Aotäht  
2.
Riina Aller  
3.
Tõnis Blank  
4.
Marja Joosep  
5.
Iriin Kaalep  
6.
Aime Kaarna  
7.
Elbe Kapten  
8.
Ene Keldt  
9.
Evi Kukk  
10.
Mare Kõiva  
11.
Anu Loide  
12.
Eve Maremäe  
13.
Maris Mandre  
14.
Eda Mikk  
15.
Helle Mäemets  
16.
Tiia Oja  
17.
Ülle Punnison  
18.
Anne Raska  
19.
Eve Reinpõld  
20.
Liivia Rästas  
21.
Maie Saar  
22.
Esta Sepp  
23.
Ülle Simm  
24.
Tiiu Soomre  
25.
Carmen Tamtik  
26.
Sirje Teder  
27.
Ene Treial  
28.
Maire Uigru  
29.
Merle Viru  
30.
Ülle Sloog  
XI B klass | Anton Vendla | päevane õpe
1.
Kalju Albert  
2.
Kai Haamer  
3.
Liivija -Luule Kaseväli  
4.
Kaupo Kauts  
5.
Heldi Külaots  
6.
Velju Mark  
7.
Georg Männik  
8.
Eino Moldov  
9.
Raimond Mugu  
10.
Olev Rähni  
11.
Helo Rääbus  
12.
Alar Rästa  
13.
Toomas Sirk  
14.
Allan Sirel  
15.
Ilmar Särg  
16.
Meelis Täkker  
XI C klass | Helga Hinno | päevane õpe
1.
Sirje Ahja  
2.
Anne Antonova  
3.
Helvi Erlich  
4.
Urve Grünberg  
5.
Sivi Hoop  
6.
Naima Ivan  
7.
Joel Joost  
8.
Tiiu Järv  
9.
Saima Kukk  
10.
Ilme Kuus  
11.
Heili Lasting  
12.
Anne Leppik  
13.
Ago Muttik  
14.
Kersti Mõttus  
15.
Ingrid Pallon  
16.
Pilvi Parts   
17.
Viive Prost   
18.
Urmas Pikkat   
19.
Eve Pill   
20.
Eda Pruuli   
21.
Varmo Rass   
22.
Ene Reitsnik   
23.
Leili Reitsnik   
24.
Urve Saar   
25.
Rein Suppi   
26.
Elle Sööt   
27.
Kaja Sööt   
28.
Maarja Tarkus   
29.
Kersti Teras   
30.
Eve Treimuth   
31.
Toomas Tuvike   
32.
Lille Vindi   
33.
Anne Õmblus   
X D klass | Viktor Aljoðin |
1.
Ludmilla Ðarova   
2.
Raissa Laidinen   
3.
Maria Braþe   
4.
Dorothea Frits   
5.
Svetlana Illarionova   
6.
Tatjana Ganzel   
7.
Anatoli Tüllinen   
8.
Lilia Tirkonen   
9.
Konstantin Kem   
10.
Aleksei Jekimov   
11.
Svetlana Oolberg   
12.
Tatjana Kangur   
13.
Gennadi Nikolajev   
14.
Aleksander Piunov   
15.
Tatjana Tðeremhova