Nimekirjad

I. 1949 II. 1950 III. 1951
IV. 1952 V. 1953 VI. 1954
VII. 1955 VIII. 1956 IX. 1957
X. 1958 XI. 1959 XII. 1960
XIII. 1961 XIV. 1962 XV. 1963
XVI. 1964 XVII. 1965 XVIII. 1966
XIX. 1967 XX. 1968 XXI. 1969
XXII. 1970 XXIII. 1971 XXIV. 1972
XXV. 1973 XXVI. 1974 XXVII. 1975
XXVIII. 1976 XXIX. 1977 XXX. 1978
XXXI. 1979 XXXII. 1980 XXXIII. 1981
XXXIV. 1982 XXXV. 1983 XXXVI. 1984
XXXVII. 1985 XXXVIII. 1986 XXXIX. 1987
XL. 1988 XLI. 1989 XLII. 1990
XLIII. 1991 XLIV. 1992 XLV. 1993
XLVI. 1994 XLVII. 1995 XLVIII. 1996
XLIX. 1997 L. 1998 LI. 1999
LII. 2000 LIII. 2001 LIV. 2002
LV. 2003 LVI. 2004 LVII. 2005
LVIII. 2006 LIX. 2007 LX. 2008
LXI. 2009 LXII. 2010 LXIII. 2011
LXIV. 2012 LXV. 2013 LXVI. 2014
LXVII. 2015 LXVIII. 2016 LXIX. 2017

XXIII, 1971, : Arvo Mälberg

XI A klass | Aino Tamm | päevane õpe
1.
Malle Aan  
2.
Peep Aru  
3.
Mare Hodoka  
4.
Merike Kevvai  
5.
Malle Kirjasto  
6.
Jüri Kodres  
7.
Sirje Kommusaar  
8.
Merry Kõll  
9.
Ene Luuka  
10.
Peeter Merisalu  
11.
Tõnu Naha  
12.
Sergei Neps  
13.
Merike Ots  
14.
Tõnis Paberit  
15.
Margot Päiv  
16.
Ingrid Pruuli  
17.
Üllar Rajandu  
18.
Katrin Raudberg  
19.
Riina Rohtung  
20.
Made Sikk  
21.
Eha Silla  
22.
Tiiu Treimann  
23.
Anu Vaher  
24.
Heino Variku  
25.
Tiiu Väliste  
26.
Margus Rein  
XI B klass | Ants Tasuja |
1.
Urmas Alvere  
2.
Maire Elbrot  
3.
Hillar Henno  
4.
Ingrid Henno  
5.
Helvi Hoop   
6.
Anne Graf   
7.
Avo Jämsa   
8.
Sirje Ilves   
9.
Anita Ivan   
10.
Kalle Kiiranen   
11.
Rein Kirp   
12.
Liia Kompus   
13.
Udo Lessing   
14.
Kaie Luksepp   
15.
Sirje Armini t. Pallon   
16.
Sirje Sulevi t. Pallon   
17.
Ilo Ridaliste   
18.
Tiit Rooleht   
19.
Peeter Sikk   
20.
Saimi Tall   
21.
Toomas Trossek  
22.
Meelis Valdmann  
23.
Jüri Rautsik  
24.
Kalle Seer  
25.
Kalju Soots  
26.
Elmmu Taur  
XI C klass | Evelyn Maldar | päevane õpe
1.
Linda Koik  
2.
Kalev Kreegipuu  
3.
Kalev Külv  
4.
Marianne Laatsit  
5.
Agu Lamp  
6.
Krista Lauk  
7.
Tiiu Leib  
8.
Aleksander Leppik  
9.
Rein Lill   
10.
Toomas Lubi  
11.
Helle Martin  
12.
Mart Menning  
13.
Hillar Murumäe  
14.
Vambola Olli  
15.
Anu Rahuorg  
16.
Urve Reisberg  
17.
Tõnu Tapfer  
18.
Lea Türk  
19.
Liivia Türk  
20.
Maarika Viirand  
X D klass | Aleksandra Bitðevina |
1.
Aili Bürkland  
2.
Zoja Guljajeva  
3.
Raissa Jegorova  
4.
Aleksander Kozlov  
5.
Alina Kristova   
6.
Silva Mölder   
7.
Viktor Ossul   
8.
Andrei Reppo   
9.
Voldemar Savik   
10.
Tamara Sergejeva   
11.
Meeri Tatti   
12.
Jelena Tjagunova   
13.
Ivan Frits   
14.
Liidia Jaskilainen