Nimekirjad

I. 1949 II. 1950 III. 1951
IV. 1952 V. 1953 VI. 1954
VII. 1955 VIII. 1956 IX. 1957
X. 1958 XI. 1959 XII. 1960
XIII. 1961 XIV. 1962 XV. 1963
XVI. 1964 XVII. 1965 XVIII. 1966
XIX. 1967 XX. 1968 XXI. 1969
XXII. 1970 XXIII. 1971 XXIV. 1972
XXV. 1973 XXVI. 1974 XXVII. 1975
XXVIII. 1976 XXIX. 1977 XXX. 1978
XXXI. 1979 XXXII. 1980 XXXIII. 1981
XXXIV. 1982 XXXV. 1983 XXXVI. 1984
XXXVII. 1985 XXXVIII. 1986 XXXIX. 1987
XL. 1988 XLI. 1989 XLII. 1990
XLIII. 1991 XLIV. 1992 XLV. 1993
XLVI. 1994 XLVII. 1995 XLVIII. 1996
XLIX. 1997 L. 1998 LI. 1999
LII. 2000 LIII. 2001 LIV. 2002
LV. 2003 LVI. 2004 LVII. 2005
LVIII. 2006 LIX. 2007 LX. 2008
LXI. 2009 LXII. 2010 LXIII. 2011
LXIV. 2012 LXV. 2013 LXVI. 2014
LXVII. 2015 LXVIII. 2016 LXIX. 2017

XXXIII, 1981, : Vello Namm

XI A klass | Uno Kuresoo | päevane õpe
1.
Indrek Arendi  
2.
Piret Hein  
3.
Toomas Karp  
4.
Villu Kiis  
5.
Ülle Kütt  
6.
Epp Lill  
7.
Annika Lindpere  
8.
Külliki Luik  
9.
Heli Lääne  
10.
Ivi Madiste  
11.
Madis Mäemets  
12.
Helle Müller  
13.
Maire Nigol  
14.
Külli Oeselg  
15.
Anne Retsnik  
16.
Anneli Retsnik  
17.
Raul Rähni  
18.
Ester Sukk  
19.
Ülle Tensmann  
20.
Tiia Tera  
21.
Marika Tuvike  
22.
Ardo Vares  
23.
Aive Viljar  
24.
Urmas Viljaste  
25.
Ave Väärsi  
XI B klass | Ülo Haljasorg | päevane õpe
1.
Raivo Aleksejev  
2.
Tevolan Hindrikson  
3.
Heli Heimonen  
4.
Kalmer Hurt  
5.
Madis Joosep  
6.
Malle Kiisk   
7.
Eino Kivisikk   
8.
Kalmer Kotkas   
9.
Pille Kubja   
10.
Anne Lamp   
11.
Terje Leesik   
12.
Raili Lomakin   
13.
Arvo Luik   
14.
Lea Mölder   
15.
Erik Nobel   
16.
Kalle Paurson   
17.
Jüri Pihtje   
18.
Raul Põder   
19.
Rita Pöör   
20.
Kalle Raja   
21.
Mai Rääbus   
22.
Riina Sarapson  
23.
Marika Soo  
24.
Rain Teigamägi  
25.
Kersti Treier  
26.
Margus Tigane  
27.
Evelyn Udel  
XI C klass | Ants Tasuja | päevane õpe
1.
Valju Aloel  
2.
Ama Erik  
3.
Terje Hirvesoo  
4.
Jaanus Järveoja  
5.
Ursula Kaljusaar  
6.
Malle Kikerpill  
7.
Evi Kruuse  
8.
Siiri Koosa  
9.
Toivo Kriit  
10.
Marina Kullamägi   
11.
Silja Kõll   
12.
Epp Käpp   
13.
Külli Lappard   
14.
Hillar Linde   
15.
Urmas Luksepp   
16.
Aarne Mooses   
17.
Tiina Märtin   
18.
Juta Parveots   
19.
Kaja Pajumägi   
20.
Ingrid Pann   
21.
Heldur Paulson   
22.
Maret Pett   
23.
Urve Pikk   
24.
Sirje Planken   
25.
Age Roos   
26.
Indrek Saaren  
27.
Daisy Sild  
28.
Marika Tani  
29.
Siiri Viksi  
30.
Vico Viljar  
31.
Ene Värv  
X D klass | Irma Tulev |
1.
Aleksander Batðko  
2.
Larissa Davõdova  
3.
Tamara Jekimova  
4.
Vladimir Pitilimov  
5.
Olga Pustõlnik  
6.
Natalja Selivjorstova  
7.
Stanislav Sergejev  
8.
Tamara Sergejeva  
9.
Kalev Sööt  
10.
Svetlana Telebuk   
11.
Vladimir Tihhomirov