Iseseisvuspäevale pühendatud laskevõistlus Vaadatud 5841 korda

- Sport

Reedel, 28. veebruaril toimus Tamme Gümnaasium seitsmes Iseseisvuspäevale pühendatud laskevõistlus, millest esmakordselt võttis osa ka Elva Gümnaasiumi võistkond. Võistkonda kuulusid kodanikukaitse õppesuuna õpilased Karita Ers, Karolin Illus, Karl-Gabriel Hiie ja Kermo Pastarus.
Võisteldi kolmel alal: Õhupüssist laskmine lamades laskeasendis (10 lasku), õhupüstolist laskmine püsti laskeasendis (10 lasku) ja laskeimitaatori Smart Gun (automaatrelvast Galil) laskmine püsti laskeasendis (10 lasku).
Kokku osales 7 võistkonda neljast gümnaasiumist.
Eriti suur osalus oli omas koolis võistelnud Tamme Gümnaasiumi esindus nelja võistkonnaga. Elva Gümnaasium, Jaan Poska nimeline Gümnaasium ja Hugo Treffneri nimeline Gümnaasium osalesid ühe võistkonnaga.

Tasavägises võistluses saavutas Elva Gümnaasiumi võistkond 747 silmaga Tamme Gümnaasiumi kolmanda (758 silma) ja esimese võistkonna (756 silma) järel tubli kolmanda koha.

Individuaalses arvestuses oli noormeestest parim Kermo Pastarus 205 silmaga.
Neidude arvestuses saavutas tihedas konkurentsis Karita Ers 204 silmaga viienda koha.

Oli huvitav võistlus ning saime hulgaliselt kogemusi ja motivatsiooni järgmiseks aastaks.
Tänud Karita Ersile võistkonna hea ettevalmistamise eest.

- Major Kalle Kõlli

'Reedel, 28. veebruaril toimus Tamme Gümnaasium seitsmes Iseseisvuspäevale pühendatud laskevõistulus, millest esmakordselt võttis osa ka Elva Gümnaasiumi võistkond. Võistkonda kuulusid kodanikukaitse õppesuuna õpilased Karita Ers, Karolin Illus, Karl-Gabriel Hiie ja Kermo Pastarus.
Võisteldi kolmel alal: Õhupüssist laskmine lamades laskeasendis (10 lasku), õhupüstolist laskmine püsti laskeasendis (10 lasku) ja laskeimitaatori  Smart  Gun (automaatrelvast Galil) laskmine püsti laskeasendis (10 lasku).
Kokku osales 7 võistkonda neljast gümnaasiumist.
Eriti suur osalus oli omas koolis  võistelnud Tamme Gümnaasiumi esindus nelja võistkonnaga. Elva Gümnaasium, Jaan Poska nimeline Gümnaasium ja Hugo Treffneri nimeline Gümnaasium osalesid ühe võistkonnaga.

Tasavägises võistluses saavutas Elva Gümnaasiumi võistkond 747 silmaga  Tamme Gümnaasiumi kolmanda (758 silma) ja esimese võistkonna (756 silma) järel tubli kolmanda koha.

Individuaalses arvestuses oli noormeestest parim Kermo Pastarus 205 silmaga.

Tänud Karita Ersile võistkonna hea ettevalmistamise eest.

- Major Kalle Kõlli'