Suuremad muudatused
Autor: Tarmo Pent

Nutisõbralikum kodulehekülg kooli sünnipäevaks Vaadatud 3080 korda

- Uudis

Kooli kodulehekülg www.elvag.edu.ee on muutunud nutisõbralikumaks. Nii tahvlis, kui ka telefonis on lehte kasutajal mugavam vaadata. Pilt sobitub paremini ekraanile, kuna kodulehekülg kasutab dünaamilist veebidisaini. Dünaamiline veebidisaini metoodikas loodud veeb arvestab, millise ekraaniga Sa kodulehte vaatad ning mugandab end jooksvalt vastavalt sellele.

Oluliselt muutus dokumendi menüü, millel on nüüd kolm alammenüüd: Õpilasele, Õpetajale, Lapsevanemale, et oleks lihtsam leida endale sobivat informatsiooni. Enamus dokumente on pdf vormingus, mida kindlasti on võimelised kõik nutiseadmed kuvama.

Teine märkimisväärt muudatus on direktsiooni ja juhtkonna kontaktide väljanägemine. Iga ameti juures on inimese pilt ja kontaktid, et oleks lihtsam silmale haarata ja kergem viia nime ja nägu kokku.

Alates sellest õppeaastast on kooli tunniplaan nähtav kõigile kasutajatele, olenevalt nutiseadme operatsioonisüsteemist.

Elva Gümnaasiumi koolipere loodab, et muudatused on kõigile vastuvõetavad ja igasugune tagasiside on oodatud, nii negatiivne, kui ka positiivne. Ikka selleks, et kodulehekülge muuta ainult paremaks.

Tagasisidet ootame e-maili teel. Direktor tarmopost@elvag.edu.ee või IKT tarmo@elvag.edu.ee