Eelvoor

Osalejad

Jutukirjutamisvõistluse eelvoor Vaadatud 2415 korda

- Kool meedias

31. jaanuaril toimub Nõo Põhikoolis 3. ja 4. klasside maakondlik jutukirjutamisvõistlus. Jutt kirjutatakse tänavu Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks, täpsem  teema teatatakse õpilastele kohapeal. Iga kooli esindab üks laps 3.klassist ja üks 4.klassist .

Kuna meie kooli õpilaste hulgas on palju häid jutukirjutajaid, siis viisime parima kirjutaja välja selgitamiseks läbi eelvooru 3. klassi kirjutajatele. Igast kolmandast klassist osales kolm õpilast, seega kokku kaksteist andekat suleseppa. Teemad jutu kirjutamiseks, "Mina ise" ja "Eestis on hea elada", mõtlesid välja esimeste ja teiste klasside õpetajad. Omanäolise ja ladusa jutu kirjutamiseks oli aega 45 minutit.

Eelvooru tulemusena on au meie kooli maakondlikul võistlusel esindada 3.a klassi õpilasel Kristjan Kepsil ning neljandatest klassidest on eesti keele õpetajad saatnud kooli esindama 4.a klassi õpilase Elis Leppiku.

Soovime võistlejatele head mõttelendu ja pöidlad pihku!

Osalejad