E - külalistund
Autor: A. Puusaag

3.a leiutas E - külalistunnis koos Lotte ja väikese leiutaja Oskar Hendrikuga Vaadatud 2777 korda

- Kool meedias

Me kasutame igapäevaselt tehnoloogilisi leiutisi, mis meie igapäevaelu kiiremaks, mugavamaks ja efektiivsemaks muudavad.

3. a klassil oli suurepärane võimalus kohtuda E - külalistunnis Leiutajateküla Lotte ja väikese leiutaja Oskar Hendrikuga. Tunni  külalised rääkisid lastele kui  põnev tegevus on leiutamine, mis nõuab inimeselt leidlikkust, aega ja kindlasti kannatlikkust, sest kahjuks  ei hakka kõik leiutised esimese korraga tööle või ei leia koheselt laia kasutust. Lotte julgustas lapsi oma ideid realiseerima ja mitte alla andma, kui leiutis esimese korraga tööle ei hakka või ideed otsa saavad.Lotte ja Oskar Hendriku arvates oli kindel see, et leiutamise ja leiutiste läbi saab muuta maailma!

Lotte ja Oskar Hendrik tutvustasid põnevaid leiutisi ning tunni lõpuks valmisid juba põnevad leiutised 3.a õpilastelt endilt, mis asuvad konkureerima Lottemaa leiutamisvõistlusel.

Kõik leiutama ja muudame koos maailma põnevamaks!