Aita Elva Gümnaasiumil saada aasta kooliks 2019 Vaadatud 890 korda

- Uudis

„Aasta kool 2019“ tiitlile kandideeris 54 kooli üle Eesti.

„Aasta kool“ on koolidevaheline konkurss, mille eesmärk on näidata kooli loovas ja lõbusas võtmes – kohana, kus tegutsetakse ühiselt ka õppetöö väliselt, hinnatakse koostööd ning valitsevad üksteist toetavad suhted.

Kandideerimiseks oli vajalik esitada kaaskiri, mis pidi koosnema 5 lausest. Meie kaaskiri oli järgnev:

"Elva vägev loodus loob suurepärased võimalused meeldivaks haridusteeks. Meie gümnaasiumi õpilane, õpetaja või muu koolitöötaja on koostööaldis ja lootusrikas , mis peegeldub ka meie kooli logo figuurilt, käes ülespoole suunatud männilt. Teadmised ja kogemused, mis õpilased saavad on nii igihaljad kui ka innovaatilised, ulatudes sügavale ja kõrgele fantaasiamaale. Peame oma uhkuseks ka seda, et on meil sporti, liikumist, õuesõpet, (mini)teadust, algatust, muusikat, väge ja vaimu!

Meie koostöö seisneb selles, et me üheskoos ühte ja samasse suunda vaatame ja selles suunas ka liigume."

Esitada tuli ka kooli iseloomustav pildigalerii:

Aktiivsed vahetunnid väljas, ka talvel.

Kodanikukaitsesuund välilaagris

Talveball

Tutipidu 2019. 12. klass ja 1.klassi õpilased tantsuhoos

Vabariigi aastapäeva aktus õues.

Õpetajate etteaste jõulupeol.

Õpilased korraldavad kooli töötajate lastele jõulupidu.

Koolipere üheskoos

Teadlaste öö

Tervisepäev

Vaata Elva Gümnaasiumi kandideerimise videot vajutades siia.

Oma hääle saad anda Novaator lehel https://novaator.err.ee/941352/aita-valida-aasta-kool