Elva Gümnaasiumi õpilane Gerlinde Vallikivi rahvusvahelistel iluuisutamisvõistlustel edukas

- EG õpilased on edukad väljaspool kooli

27.-28.aprillil toimusid Moskvas „Mytishchi Arena” jäähallis rahvusvahelised iluuisutamisvõistlused Matryoska Cup 2019, kus  võistles Elva Gümnaasiumi õpilane Gerlinde Vallikivi Iluuisutamisklubist Staar (Tartu).
Gerlinde vabakavas  oli kolm piruetti, seitse hüpet, nendest kaks kaskaadi, millest üks võis koosneda kolmest hüppest ning sammude kombinatsioon.
Gerlinde saavutas Springs B kategooria finaalis 1.koha, teise koha pälvis Bade Yuchgyler (Türgi) ja kolmanda koha Sofya Pyrig (Venemaa).
Võistlejaid hindasid  viis Venemaa kohtunikku. Karikad andis võitjatele üle Moskva Uisuliidu president.

Open Club Figure Skating Competition Matryoshka CUP 2019 on võistlus, mis vastab Euroopa ja Baltiriikide iluuisutamisstandardile.
Võistlus  oli korraldatud esimest korda Moskva iluuisutamiskooli  Academy of sport poolt.

Võistlusel osalesid 250 sportlast  erinevatest regioonidest Venemaalt, Kanadast, Valgevenest, Türgist, Hiinast ja Eestist.
Matryoshka CUP 2019 üritust jäädvustas ka telekanal Moskva 24.
Klubi Akademia Sport president  Yulia Yadrevskaya ütles oma intervjuus, et antud võistluse Matryoshka CUP 2019  esimene ja suurim eesmärk on  läbi spordi tutvustada külalistele Venemaa ajalugu, kultuuri ning traditsioone.
Võistluste lõpus toimus galakontsert, kus esinesid rahvakultuuritegelased, sünkroonuisutajad ja Venemaa paarissõitjad.  Galakontserdil toimunud lippudeparaadil lehvis jääl ka meie uisutaja käes olnud Eesti lipp.