Kool tunnustab

Kool tunnustab heade õpitulemsute eest II trimestril 2018/2019 õppeaastal järgnevaid õpilasi

Klass Õpilased Hinnang
1.a Tristan Aigro

Saavutasid väga head tulemused trimestrilõpu töödes (13)

  Kristin Riin Pindmaa  
  Riine Indriko  
  Matilda Melani Soopere  
  Helena Keis  
  Marii Sikk  
  Stella Männiste  
  Mirell Rähni  
  Oliver Kelt  
  Jete Liis Rõivas  
  Sten - Markus Nurme  
  Kirke Eliise Kõlli  
  Helena Vähi  
     
  Lisette Ventman

Saavutasid head tulemused trimestrilõpu töödes (5)

  Gregor Kruuse  
  Grete Kuus  
  Oskar Raudik  
  Noora Liisa Eedla  
     
1.b Ottomar Karu

Saavutasid väga head tulemused trimestrilõpu töödes (8)

  Uku Kompus  
  Robin Kull  
  Hetty Kurakin  
  Gregor Pärnaku  
  Egert Vutt  
  Marten Vutt  
  Sander Linde  
     
  Kristo Ilp

Saavutasid head tulemused trimestrilõpu töödes (7)

  Henri Eesmaa  
  Martin Karro  
  Carlos Kiis  
  Liseth Piiroja  
  Kee-Grethe Saarepuu  
  Egert Toots  
     
1.c Jolandra-Lisanna Aan

Saavutasid väga head tulemused trimestrilõpu töödes (8)

  Eva-Maria Gimbutas  
  Caroli Ilves  
  Havana Liisa Jennsen  
  Kaur Kenver Keinast  
  Mariann Laul  
  Oliver Peerna  
  Caspar Vikat  
     
  Susanna Hindrikson

Saavutasid head tulemused trimestrilõpu töödes (5)

  Kerlin Lammertson  
  Maribel Roos  
  Sigmar Schults-Kopp  
  Arabella Tolsberg  
     
1.d Kertu Abroi

Saavutasid väga head tulemused trimestrilõpu töödes (9)

  Artur Mogilenskihh  
  Lisete Pent  
  Luisa Pisek  
  Angelika-Elis Saks  
  Martin Sarapuu  
  Kaspar Talu  
  Emma Lydia Tragel  
  Grete Gloria Õunapuu  
     
  Keiro Jurak

Saavutasid head tulemused trimestrilõpu töödes (8)

  Maribel Kirsimäe  
  Laura Leiaru  
  Marie Liidemaa  
  Nikita-Martin Perk  
  Matthias-Ronaldo Perve  
  Sandra Salu  
  Evelin Suve  
     
2.a Aurelia Hallik

Saavutasid väga head tulemused trimestrilõpu töödes (7)

  Kristella Paulov  
  Heidy Laatsit  
  Kristiina Kallas  
  Heleri Kiin  
  Kaja- Kristin Jänes  
  Aron Matthias Kütt  
     
  Karl Hendrik Koddala

Saavutasid head tulemused trimestrilõpu töödes (7)

  Joonas Sinisaar  
  Neve-Liis Kaeramaa  
  Ketrin Jepišov  
  Mirtel Roos  
  Lisette Juhanson  
  Tristan Hallik  
     
2.b Martin Einstein

Saavutasid väga head tulemused trimestrilõpu töödes (11)

  Mirell Hunt  
  Adeele Kams  
  Kristiine-Ly Laidvee  
  Säde-Ly Lille  
  Martin Metssalu  
  Gerda-Grete Mägi  
  Rasmus Raudik  
  Romel Remmel  
  Dave-Thomas Thomson  
  Rudolf Vask  
     
  Eliisa Arik

Saavutasid head tulemused trimestrilõpu töödes (3)

  Henri Jürisoo  
  Gregor Vassiljev  
     
2.c Kristjan Vaher

Saavutasid väga head tulemused trimestrilõpu töödes (3)

  Lasse Lõhmus  
  Margaret Mägi  
     
  Andrea Jurjev

Saavutasid head tulemused trimestrilõpu töödes (2)

  Miia-Maria Talu  
     
2.d Krisette Arumets

Saavutasid väga head tulemused trimestrilõpu töödes (3)

  Thomas Patric Kolde  
  Emma Karoliina Pedor  
     
  Lisandra Aasaleht

Saavutasid head tulemused trimestrilõpu töödes (10)

  Sass Jaasi-Tamm  
  Helen Jürimaa  
  Oliver Kalve  
  Arti Kelner  
  Maris Parksepp  
  Kenert Pärg  
  Karolina Smorodina  
  Martti Larm  
  Marcus Tõnisson  
  Ken-Markus Sulg  
     
3.a Erika Hiiemäe

Saavutasid väga head tulemused trimestrilõpu töödes (6)

  Kristo Kangro  
  Gerlin Kiisk  
  Marta Mia Mändma  
  Merilin Sarapuu  
  Mai Mirtel Umblia  
     
  Sten Hansing

Saavutasid head tulemused trimestrilõpu töödes (4)

  Gerda Joanna Nurmoja  
  Aron Jonas Roos  
  Triin Välk  
     
3.b Andres Paas

Saavutasid väga head tulemused trimestrilõpu töödes (2)

  Cassandra Joosep  
     
  Joosep Ainso

Saavutasid head tulemused trimestrilõpu töödes (10)

  Karl Kennerth Keinast  
  Martin Lõhmus  
  Jesper Talts  
  Kevin- Marten Uin  
  Ryan Theodore Widacki  
  Kirke Rehme  
  Rudolf Paap  
  Remi Paats  
  Anete Nigol  
     
3.c Kärt Hanni

Saavutasid väga head tulemused trimestrilõpu töödes (1)

     
  Hiie Kisand

Saavutasid head tulemused trimestrilõpu töödes (9)

  Kadili Karmen Juhkam  
  Säde Tolsberg  
  Martin Tamm  
  Oliver Vikat  
  Laura Lisandra Näkk  
  Sandra Marii Orav  
  Johanna Aan  
  Cassandra Elenurm  
     
3.d Jan Ermel

Saavutasid väga head tulemused trimestrilõpu töödes (6)

  Kai Liis Tempel  
  Kristiina Hurt  
  Mirtel Sikk  
  Anette Suits  
  Mirko Lehesaar  
     
  Henri Ermel

Saavutasid head tulemused trimestrilõpu töödes (6)

  Maria Hiielo  
  Kaisa-Eva Kimmel  
  Mirtel Lehesaar  
  Tanel Soopalu  
  Hella-Maria Tiidor  
     
     
4.a Miia-Maria Ivask viielised (8)
  Kristjan Keps  
  Andreas Lilleorg  
  Emili Mirtel Markov  
  Kaur Nuia  
  Eike Marii Rõivas  
  Gabriela Ehalill Skalkina  
  Keir-Christian Sugul  
     
  Maximilian Huck nelja-viielised (7)
  Karl Kelt  
  Simoona Korol  
  Martin Mestiljainen  
  Oliver Mölder  
  Karmen Raid  
  Mery-Bell Soots  
     
4.b Laura Aigro viieline (5)
  Kaspar Andresson  
  Ramon Jurak  
  Karola Kalnapenkis  
  Kerili Uin  
     
  Liis Kisand

nelja-viielised (14)

  Cärolyn Käos  
  Madis Laaneoks  
  Mirko Johannes Laul  
  Marcos Liira  
  Mathias Nahkur  
  Joonas Pirksaar  
  Rene Poola  
  Kristela Puusepp  
  Sten Schasmin  
  Emili Sepper  
  Kätriin Sööt  
  Hannes Tamm  
  Eerik Veelmaa  
     
4.c Markus Marten Veemees viieline (1)
     
  Emma-Melis Aktas

nelja-viielised (10)

  Kaspar Freiberg  
 

Hannes Johnny Jennsen

 
  Harold-Aron Kangur  
  Annabel Kiis  
  Martin Leitu  
  Kaisa Nahksepp  
  Karolin Piiber  
  Kartik Sharma  
  Johanna Värton  
     
4.d Liina Aunap viieline (4)
  Herta Hiir  
  Kaur Kruuse  
  Lukas Laatsit  
     
  Karlis Jakobson nelja-viielised (7)
  Kätriin Jurak  
  Karolin Kukk  
  Karel Pastarus  
  Erik Talts  
  Tarmo Tempel  
  Heliis Tobber  
     
4/5.v Ren Markus Kuznetsov nelja-viieline (1)
     
4.i Tristan Ilves nelja-viieline (1)
     
5.a Annagreta Johanson viielised (6)
  Elis Leppik  
  Stella Lümat  
  Emili Saar  
  Annika Mäesalu  
  Liisbet Lainoja  
     
  Laur Henri Akkaja

nelja-viielised (10)

  Titus Martinov  
  Kaur Hansen  
  Loore-Liis Kask  
  Gedon Kolga  
  Laura Krillo  
  Liisa Krillo  
  Kennet Maasik  
  Meribel Pihelgas  
  Oskar- Martin Ruder  
     
5.b Henry Malkus viieline (1)
     
  Ingrid Hiiemäe nelja-viielised (9)
  Adeele Luik  
  Mihkel Mäemees  
  Airon-Mattias Mägi  
  Tristan Mölder  
  Lisete Ool  
  Keity-Lotta Pent  
  Kalli Teder  
  Sofia Vavilova  
     
5.c Berit Mõistus viielised (2)
  Gerlinde Vallikivi  
     
  Hendrik Aan

nelja-viielised (10)

  Sander Aan  
  Grete Jurken  
  Lisete Kuusk  
  Joosep Lehes  
  Lenna Org  
  Laura-Liisa Pihlak  
  Janelle Remmel  
  Viktoria Tõnismäe  
  Robert Rocco Voitk  
     
6.a/v Liisa Aunap viielised (3)
  Aade Hiir  
  Erik Tõnn Rast  
     
  Karmen Krivmen nelja-viielised (3)
  Konstantin Kuzmitšov  
  Klaudia Mägi  
     
6.b Mereli Mõttus viielised (2)
  Annabel Tamm  
     
  Kaur Jürgenson nelja-viielised (6)
  Henry Kaasiku  
 

Brandon Mikola Kaugesalu

 
  Oliver Kompus  
  Lennart Joonas Oetjen  
  Triin Siim  
     
6.c Ott Kruuse viielised (2)
  Marten Padar  
     
  Carolin Hunt nelja-viielised (5)
  Henri Kruuse  
  Janette-Liis Pikas  
  Kaspar Saarekivi  
  Maria Sule  
     
7.a Emily Hermann viieline (1)
     
  Aleks Hundimägi nelja-viielised (7)
  Karoliina-Maria Kask  
  Marin Mäemees  
  Sander Porkon  
  Mia Reilson  
  Lisette Sarapik  
  Keili Ventman  
     
7.b Anete Saadjärv viielised (2)
  Mariette Pennar  
     
  Nathalie Lessing nelja-viielised (5)
  Liis Liivsoo  
  Kristina Mölder  
  Mirta Šanin  
  Marleen Vään  
     
7.c Karl Jan Riisaar viielised (3)
  Joonas Teder  
  Teele Tempel  
     
  Arti- Aleksis Hoop nelja-viielised (8)
  Mikk Markus Jänes  
  Maria Kuris  
  Marit Peedumäe  
  Laura Pirksaar  
  Katriin Sildnik  
  Jaana Sommermann  
  Mariliis Veemees  
     
7.d Alex Annuk nelja-viielised (2)
  Sanne Liis Tarvis  
     
8.a Evelin Uue viieline (1)
     
  Eleonora Kolga nelja-viielised (4)
  Liisa Leopard  
  Iiris Rehme  
  Egle-Leane Soonberg  
     
8.b Ander Pavlov viielised (2)
  Markus Andreas Tamm  
     
  Martin Elias Tamm nelja-viielised (4)
  Merili Jürgenson  
  Polina Khatkina-Lang  
  Uku Moor  
     
8.c Anders Aksjonov nelja-viielised (3)
  Mattias Timm Rast  
  Krister Toom  
     
8.d Leene Pärtel viieline (1)
     
  Taile Homenski nelja-viielised (6)
  Otto Jaasi-Tamm  
  Rihard Kull  
  Mihkel Lehemets  
  Rico-Renar Reenumägi  
  Madli Saarela  
     
9.a Kevin Kütt nelja-viielised (6)
  Snežana Fomkina  
  Triinu Lepp  
  Ly-Nelly Männiste  
  Marleen Riisaar  
  Kateriin Saar  
     
9.b Marie Gloria Raal viieline (1)
     
  Loore-Marta Kaljuvee nelja-viielised (9)
  Romili Kiin  
  Eleonoora Korol  
  Anne-Liisa Maasik  
  Anette Maser  
  Kevin Siirak  
  Kloria Sööt  
  Eva Lotta Uppin  
  Maria-Netti Purga  
     
9.c Gretlin Aruoja viieline (1)
     
  Carmen Beljaev nelja-viielised (2)
  Lenne Pekk  


Elva Gümnaasiumi direktori käskkiri nr 4.1-22/63

 

Avaldan kiitust maakondlikul emakeeleolümpiaadil edukalt esinenud õpilastele:

Kristina MÖLDER, 7.b klass - 3.- 4. koht 7. klasside hulgas

Jaana SOMMERMANN, 7.c klass, 3. - 4. koht 7. klasside hulgas

Teele TEMPEL, 7.c klass, 5.- 6. koht 7. klasside hulgas

Eleonora KOLGA, 8.a klass, 5. koht 8. klasside hulgas

Marie Gloria RAAL, 9.b klass, 3.- 4. koht 9. klasside hulgas.

Lenne PEKK, 9.c klass, 6. koht 9. klasside hulgas.

Avaldan kiitust maakondlikul emakeeleolümpiaadil edukalt esinenud õpilaste juhendamise eest Mare LILLAKule.

 



Neljadele-viitele õppinud õpilased Elva Gümnaasiumis 1. trimestril 2018/2019

 

7A    

Sander Porkon

 
 

Emily Hermann

 
 

Aleks Hundimägi

 
 

Kristiina Leuska

 
 

Ken Nahksepp

 
 

Lisette Sarapik

 

7B

Reliia Inso

 
 

Mariette Pennar

 
 

Mirta Sanin

 
 

Janeli Lepik

 
 

Kaido Mestiljainen

 
 

Kristina Mölder

 
 

Anete Saadjärv

 

7C

Mikk Markus Jänes

 
 

Maria Kuris

 
 

Markus Nigol

 
 

Marit Peedumäe

 
 

Laura Pirksaar

 
 

Karl Jan Riisaar

 
 

Jaana Sommermann

 
 

Joonas Teder

 
 

Teele Tempel

 
 

Mariliis Veemees

 

7D

Alex Annuk

 
 

Berit Sinisaar

 
 

Anabel Täht

 

 

8A    

Evelin Uue

viied

 

Eleonora Kolga

 
 

Kert Krillo

 
 

Oliver Metsik

 
 

Iiris Rehme

 
 

Egle-Leane Soonberg

 

8B

Saskia Ehin

 
 

Rasmus Jakobson

 
 

Merili Jürgenson

 
 

Polina Khatkina-Lang

 
 

Uku Moor

 
 

Ander Pavlov

 
 

Markus Andreas Tamm

viied

 

Martin Elias Tamm

 

8C

Anders Aksjonov

 
 

Meribel Helekivi-Kalina

 
 

Maria Kram

 
 

Lorette Liiva

 
 

Maria Ojassaar

 
 

Mattias Timm Rast

 

8D

Leene Pärtel

viied

 

Otto Jaasi-Tamm

 
 

Rihard Kull

 
 

Madli Saarela

 
 

Markus Roosaar

 

9A

Kateriin Saar

 
 

Kevin Kütt

 
 

Ly-Nelly Männiste

 

9B

Loore-Marta

Kaljuvee

 
 

Romili Kiin

 
 

Eleonoora Korol

 
 

Anne-Liisa Maasik


 
 

Anette Maser

 
 

Kevin Siirak

 
 

Kloria Sööt

 
 

Markus Toomela

 
 

Eva Lotta Uppin

 
 

Marie Gloria Raal

viied

9C

Gretlin Aruoja

viied

 

Carmen Beljaev

 
 

Lenne Pekk

 
 

Getter Robi

 

 



Elva Gümnaasiumi direktori käskkiri nr 14-7-20

Avaldan kiitust vabariikliku õhtuse ürituse ”Teadlaste Öö Elva Gümnaasiumis” suurepärase koostöö ja eduka läbiviimise eest järgmistele õpetajatele ja koolitöötajatele:

Geil SIIM

Kaja KALMUS

Urmas VESSIN

Tarmo PENT

Kätlin TATAR

Reet OLLINO

Jaanus SINIMÄE

Eve VAIGU

Ave SUGUL

Tiia KURESOO

Tiina ÕUNAPUU

Kadi LIIVAK

Peeter RITSO

Tarmo POST

Külli KOROL

Evelin TOOM

 



Elva Gümnaasiumi direktori käskkiri nr 4.1-22/31

Avaldan kiitust vabariikliku ürituse "Teadlaste Öö Elva Gümnaasiumis” läbiviimisele kaasaaitamise eest alljärnevatele õpilastele:

4.b klass Laura AIGRO, Karola KALNAPENKIS, Kristela PUUSEPP,

Marcos LIIRA, Kerili UIN

5.a klass Meribel PIHELGAS

6. a klass Aleksander TIGANE, Erik Tõnn RAST

6.c klass Kirke ALLIK, Kädi Lii KUZNETSOV

7.a klass Kadili SIIDA, Marin MÄEMEES, Andero KEERD, Aleks HUNDIMÄGI

7.c klass Teele TEMPEL

8.c klass Krister TOOM

8.b klass Polina KHATKINA-LANG, Merili JÜRGENSON

8.d klass Anee Lisett SINIKALDA, Taile HOMENSKI.

9.a klass Heiki VABRIT, Harry Richard TREIER.

9.c klass Franz Joseph SINIMÄE, Kaimer FOMKIN, Rasmus-Maximus RAIG.

12. klass Egle TUHKUR

vilistlased Egert SILK, Oiver MÕTTUS ja Leonid ZINATULLIN