Kool tunnustab

Neljadele-viitele õppinud õpilased Elva Gümnaasiumis 1. trimestril 2018/2019

 

7A    

Sander Porkon

 
 

Emily Hermann

 
 

Aleks Hundimägi

 
 

Kristiina Leuska

 
 

Ken Nahksepp

 
 

Lisette Sarapik

 

7B

Reliia Inso

 
 

Mariette Pennar

 
 

Mirta Sanin

 
 

Janeli Lepik

 
 

Kaido Mestiljainen

 
 

Kristina Mölder

 
 

Anete Saadjärv

 

7C

Mikk Markus Jänes

 
 

Maria Kuris

 
 

Markus Nigol

 
 

Marit Peedumäe

 
 

Laura Pirksaar

 
 

Karl Jan Riisaar

 
 

Jaana Sommermann

 
 

Joonas Teder

 
 

Teele Tempel

 
 

Mariliis Veemees

 

7D

Alex Annuk

 
 

Berit Sinisaar

 
 

Anabel Täht

 

 

8A    

Evelin Uue

viied

 

Eleonora Kolga

 
 

Kert Krillo

 
 

Oliver Metsik

 
 

Iiris Rehme

 
 

Egle-Leane Soonberg

 

8B

Saskia Ehin

 
 

Rasmus Jakobson

 
 

Merili Jürgenson

 
 

Polina Khatkina-Lang

 
 

Uku Moor

 
 

Ander Pavlov

 
 

Markus Andreas Tamm

viied

 

Martin Elias Tamm

 

8C

Anders Aksjonov

 
 

Meribel Helekivi-Kalina

 
 

Maria Kram

 
 

Lorette Liiva

 
 

Maria Ojassaar

 
 

Mattias Timm Rast

 

8D

Leene Pärtel

viied

 

Otto Jaasi-Tamm

 
 

Rihard Kull

 
 

Madli Saarela

 
 

Markus Roosaar

 

9A

Kateriin Saar

 
 

Kevin Kütt

 
 

Ly-Nelly Männiste

 

9B

Loore-Marta

Kaljuvee

 
 

Romili Kiin

 
 

Eleonoora Korol

 
 

Anne-Liisa Maasik


 
 

Anette Maser

 
 

Kevin Siirak

 
 

Kloria Sööt

 
 

Markus Toomela

 
 

Eva Lotta Uppin

 
 

Marie Gloria Raal

viied

9C

Gretlin Aruoja

viied

 

Carmen Beljaev

 
 

Lenne Pekk

 
 

Getter Robi

 

 



Elva Gümnaasimuni direktori käskkiri nr 14-7-20

Avaldan kiitust vabariikliku õhtuse ürituse ”Teadlaste Öö Elva Gümnaasiumis” suurepärase koostöö ja eduka läbiviimise eest järgmistele õpetajatele ja koolitöötajatele:

Geil SIIM

Kaja KALMUS

Urmas VESSIN

Tarmo PENT

Kätlin TATAR

Reet OLLINO

Jaanus SINIMÄE

Eve VAIGU

Ave SUGUL

Tiia KURESOO

Tiina ÕUNAPUU

Kadi LIIVAK

Peeter RITSO

Tarmo POST

Külli KOROL

Evelin TOOM

 



Elva Gümnaasimuni direktori käskkiri nr 4.1-22/31

Avaldan kiitust vabariikliku ürituse "Teadlaste Öö Elva Gümnaasiumis” läbiviimisele kaasaaitamise eest alljärnevatele õpilastele:

4.b klass Laura AIGRO, Karola KALNAPENKIS, Kristela PUUSEPP,

Marcos LIIRA, Kerili UIN

5.a klass Meribel PIHELGAS

6. a klass Aleksander TIGANE, Erik Tõnn RAST

6.c klass Kirke ALLIK, Kädi Lii KUZNETSOV

7.a klass Kadili SIIDA, Marin MÄEMEES, Andero KEERD, Aleks HUNDIMÄGI

7.c klass Teele TEMPEL

8.c klass Krister TOOM

8.b klass Polina KHATKINA-LANG, Merili JÜRGENSON

8.d klass Anee Lisett SINIKALDA, Taile HOMENSKI.

9.a klass Heiki VABRIT, Harry Richard TREIER.

9.c klass Franz Joseph SINIMÄE, Kaimer FOMKIN, Rasmus-Maximus RAIG.

12. klass Egle TUHKUR

vilistlased Egert SILK, Oiver MÕTTUS ja Leonid ZINATULLIN



Elva Gümnaasimuni direktori käskkiri nr 4.1-22/62

 

Avaldan kiitust maakondlikul õigekirjaolümpiaadil edukalt esinenud õpilastele:

Annagreta JOHANSON 4.a klass – I koht

Mereli MÕTTUS 5.b klass – I koht

Jaana SOMMERMANN 6.c klass – II koht

Avaldan kiitust maakondlikul õigekirjaolümpiaadil edukalt esinenud õpilaste juhendamise eest Ilme MÕTTUSele.

 



Elva Gümnaasimuni direktori käskkiri nr 4.1-22/60

Avaldan kiitust 9.b klassi õpilasele Oliver MÕTTUSele, kes saavutas emakeeleolümpiaadi vabariiklikus voorus 9. ja 10. klasside arvestuses III järgu.

Avaldan kiitust emakeeleolümpiaadil edukalt esinenud õpilase juhendamise eest Mare LILLAKule.